کد خبر: ۱۹۶۰۹۶
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷

بهروز افخمی: دنیا فنی زاده به خاطر وصیت پدرش بازیگر نشد

بهروز افخمی با اشاره به درگذشت دنیا فنی‌زاده گفت:از عجایب روزگار است که دنیا فنی زاده پس از 10 سال دست و پنجه نرم کردن با بیماری سخت سرطان، مثل پدرش قبل از 50 سالگی از میان ما رفت.

​به گزارش ایسنا، سردبیر برنامه «هفت» که بامداد  11 دی ماه  روی آنتن زنده برنامه‌ی «هفت» سخن می‌گفت، ضمن تسلیت برای درگذشت عروسک گردان «کلاه قرمزی»ادامه داد: دنیا فنی‌زاده می‌توانست بازیگر هم باشد و احتمالا با استعدادی که از پدرش به ارث برده بود، بازیگر خوبی هم می‌شد، ولی در مقابل پیشنهادات بازیگری مقاومت کرده بود و گفته بود من بخاطر اینکه در یک گفتگوی ناتمام با پدرم متوجه شدم او با بازیگرشدن من موافق نیست و بخاطر همان مرگ ناگهانی پدرم هیچ وقت نشد علت این مسئله را از او جویا شوم، در مقابل پیشنهادات خوب از کارگردانان بزرگ مقاومت کردم.

افخمی نهایتا گفت: او الان پیش پدرش است و می تواند احتمالا این گفتگوی ناتمام را با او تمام کند و از پدرش جویا شود که چرا به او وصیت کرده بود تا به بازیگری نزدیک نشود!

موضوع بررسی سینمای پلیسی- جنایی با حضور مهدی فخیم‌زاده و میزگرد بررسی بدلکاری با حضور ارشا اقدسی از دیگر بخش‌های برنامه «هفت» بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه