کد خبر: ۱۹۷۰۹۲
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸
تعداد نظرات: ۵ نظر

حمله تند کریمی قدوسی به روحانی

 سرویس سیاسی؛شرق نوشت،نماینده عضو جبهه پایداری ادعاهای جدیدی را علیه دولت مطرح کرده است.

«کریمی‌قدوسی»، نماینده نزدیک به جبهه پایداری، روز گذشته با «خبرگزاری بسیج» گفت‌وگویی داشته که با اشاره به اظهارات رئیس قوه قضائیه، گفت: «اظهارات مهم آیت‌الله آملی‌لاریجانی درباره ورود تجهیزات فنی و امنیتی به ساختمان پاستور در همین ارتباط است و ظاهرا بنا دارند فضای انتخابات ریاست‌جمهوری ٩٦ را به سمت دوقطبی‌کردن پیش ببرند و برای تکرار حوادث ضدامنیتی ٨٨ برای انتخابات آینده نیز هیزم جمع می‌کنند». او افزود: «جریان فتنه با استقرار دولت آقای روحانی، بازگشته است و تلاش دارد از ظرفیت دولت و جایگاه قانونی آن، اتاق‌های پاستور و مکان‌های امن دولت را برای ایجاد شبکه امن، اتاق‌های فکر و مراکز تصمیم‌گیری که به‌صورت خوشه‌ای در فتنه نیز حضور داشتند، در اختیار بگیرد؛ نمونه‌های آن جلسه جماران، بنیاد باران و جلسه صبحانه که مشهور است».

روحانی ساعت ١٠ می‌رود سرکار و ساعت ١٤ ترک می‌کند
او در ادامه، اظهاراتی مشابه برخی کانال‌های تلگرامی داشت؛ البته با جزئیات بیشتر: «اخیرا نیز شاهد هستیم که آقای روحانی ساختمان پاستور را ترک کرده؛ همان‎طور که آقای هاشمی در کاخ مرمر نشسته، رئیس‌جمهور پاستور را تحویل برادر و فرزندانش داده است و خودش در کاخ سعدآباد نشسته و صبح‌ها ساعت ١٠ سرکار می‌آید و ساعت ١٤ آنجا را ترک می‌کند؛ یکی از علت‌هایی که به کاخ سعدآباد رفته، همین ورود تجهیزات فنی و امنیتی ارتباطی و مخابراتی و شنود و ضدشنود است».

از وزیر اطلاعات سؤال می‌پرسم
او همچنین وعده داد «به‌عنوان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، در اولین جلسه کمیسیون بحث واردکردن تجهیزات مخابراتی و فنی امنیتی را به‌عنوان یک مسئله مورد سؤال» قرار خواهد داد و «از وزیر اطلاعات و دستگاه‌های دیگر به‌صورت رسمی سؤال» خواهد کرد. او در ادامه درباره «حسام‌الدین آشنا»، مشاور فرهنگی رئیس‌جمهوری، هم گفته: «این فرد از امور تیم رسانه‌ای آزاد شده و به دستور آقای روحانی باید فقط متمرکز روی مناظرات رئیس‌جمهور با رقبای او در انتخابات شود که نتیجه مناظره به چه صورت باشد». 
برچسب ها: کریمی‌قدوسی
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۵
قاسم
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
0
3
اقای کریمی حرف های توبه یک ادم عقده ای بیشترمی ایدتا یکنفربالغ رفتاروگفتارتوبه یک نفرعقب مانده بیشترمی ماندخودت می دانی کسی پسیژی به حرفهایت قائل نیستند
محسن
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
0
3
امثال این آقا نان به نرخ روز خورند و اینقد مهم نیست که صحبت های بی ارزششان چاپ شوند.
حسن
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
1
0
قاسم خان كمي فكر كن اون موقع حقيقت را ميفهمي گاهي كمي عقل را به كار انداختن هم بد نيست اين كشور 100 سال با اين دولت عقب افتاد بچه ها و نوه هاي تو هم تو اين كشور زندگي خواهند كرد !!!! شايد هم احتمالا خارج نشيني ؟؟؟ اگه ما چند تا نماينده مثل اقاي قدوسي داشتيم ديگه كشور به اين روز نمي افتاد در ضمن اگه نان به نرخ روز خور بود بايد از اين دولت حمايت ميكرد نه انتقاد!!
محمد
United States
|
۰۴:۴۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
0
0
درجواب این حسن آقای احتمالا ناآگاه باید گفت شاید نانش را از جای دیگر درمیاورد وجیره خوارکسی دیگر است
علیمردان خان
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
0
0
کریمی قدوسی در جهت منافع ملی گام برمیدارد ؛ .

در آینده اطلاعات بیشتری از برجام در اختیار آقای کریمی قدوسی گذاشته میشود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه