کد خبر: ۱۹۷۳۷۹
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵
تعداد نظرات: ۲ نظر

افراطیون به جای شعار معیشت و فقر، برنامه اقتصادی بدهند

استاد حوزه علمیه قم گفت‌: افراطیون اگر نگران کشور هستند، به جای نقد دولت سیاست‌گذاری‌های کلان خود را در اقتصاد مطرح کنند.

آیت‌الله محسن غرویان استاد حوزه علمیه قم در گفت‌و‌گو با ایلنا، درباره رفتارهای سعید جلیلی و مناظره‌های غیرمستقیم او با قالیباف و روحانی گفت: طبیعی است که برخی هنگام انتخابات کسانی که قصد شرکت دارند، یاد مردم می‌افتند و از فقر موجود و وضع معیشت مردم انتقاد می‌کنند تا بخواهند با رفتارهای پوپولیستی رای جمع کنند.

او ادامه داد: این افراطیون اگر نگران کشور هستند، به جای نقد دولت سیاست‌گذاری‌های کلان خود را در اقتصاد مطرح کنند، کارتن‌خواب‌ها و گورخواب‌ها یک مساله جزئی از کل مسائل موجود در کشور است.

این مدرس حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: نگاه این آقایان به اقتصاد جهانی و بین‌المللی بود که باعث شد تحریم‌های سنگین را بر کشور اعمال کنند، انزوایی که ما در جهان به‌دست آوردیم به دلیل وجود همین تفکر بود.

او در ادامه افزود: چرا عده‌ای سعی می‌کنند مقابل برجام بایستند، این سند بر اساس تعامل ما با جهان به ثبت رسید که همین امر باعث شد سایه جنگ و تحریم‌ها از سر ما برداشته شود.

غرویان یادآور شد: با یک نگاه گذار کافی است بررسی کنید در زمان همفکران جلیلی معیشت مردم در چه وضعیتی قرار داشت.

او در پاسخ به این سؤال که آیا جلیلی قصد دارد با این‌گونه رفتار‌ها خود را به اصولگرایان تحمیل کند تا از او به عنوان کاندیدای اصلی حمایت کنند، گفت: اصولگرایان هم خودشان تمایلی به جلیلی ندارند از طرفی هم مردم تفکرات افرادی مانند وی را دیگر تحمل نمی‌کنند. زمانی را که دولت در دست احمدی‌نژاد بود، خوب به خاطر دارند و قطعا دیگر نمی‌خواهند چنین تفکری کشور را اداره کند پس به کسانی مانند جلیلی رأی نخواهند داد.

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
حسن
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
0
0
اقاي غرويان شما هنوز نفهميديد كه مردم به رئيس جمهور راي ميدن تا اون فكر كنه و اقتصاد را درست كنه نه منتقدان !!!! در ضمن چرا بايد عده اي حقوق نجومي بگيرند و بخورند و غارت كنند بعد منتقدان برن به جاي اون فكر كنند ؟؟؟ مگه شما در دولت قبل به انها راهكار ميدادين شما و بزرگترتون كه به امرريكا ادم فرستادين كه تحريم ها رازياد كنيد و پدر مردم را دربياريد در ثاني از دولت قبل چهار سال گذشت اين دولت كه نگاهش به جهان و اقتصاد جهاني نيش باز كني هستش پس چرا باز دوباره تحريم ها بيشتر شد ؟؟؟ خدا يك عقل و فهمي هم به شما بده !!! گر چه بعيده آدمي به ساده لوحي و ابلهي شما باشه !! شما خائنيد
امین
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
0
0
درود بر شرفت ای آزاده...
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه