کد خبر: ۱۹۷۹۴۶
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۶
تعداد نظرات: ۸ نظر
توسط مردم مطرح شد؛

درخواست رفع حصر و ممنوع‌التصویری خاتمی

مردم ضمن ابراز علاقه به علی مطهری خواستار پیگیری مطالباتشان اعم از بازگشت خاتمی به عرصه سیاست کشور و رفع حصر محصوران بودند.

در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی با حضور علی مطهری در این مراسم مردم ضمن ابراز علاقه به علی مطهری خواستار پیگیری مطالباتشان اعم از بازگشت خاتمی به عرصه سیاست کشور و رفع حصر محصوران بودند و شعار درود بر مطهری سردادند.

پیکر آیت‌الله هاشمی هم‌اکنون توسط مردم و مسئولان در حال تشییع به سمت خیابان حافظ است و از آنجا به حرم امام برای خاکسپاری منتقل خواهد شد.

منبع: ایلنا
 
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۸
ناصر
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
8
0
........ این فتنه گران با علی مطهری و حامیان رسانه ای ایشان که بخواهند از این درخواستها بکنند.انقلابیون چوب تو آستینشان میکنند.تا حالا به احترام علی هاشمی رفسنجانی انقلابیون با خانواده او مدارا کرده اند ولی اگر بخواهند دوباره آشوب به پا کنند مادرشان را به عزایشان مینشانند و کار به محاکمه نمیکشد و همشان کشته میشوند.
پاسخ ها
amir
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
هر کاری داعش تونسته تو این سالها بکنه شماها هم می تونید،مردم شما ها رو ریختن ....،از رو نمیرید
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
0
2
تا حالا به احترام علی هاشمی رفسنجانی انقلابیون با خانواده او مدارا کرده اند!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پس اگر مدارا نمیکردند چه می کردند؟؟؟؟؟
کار به درخواست این یک عده ندارم، ولی مردم همین کسانی بودند که اومدند تشعیع جنازه.
خیلی تند نرو آقا ناصر
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
0
2
جناب آقای ناصر بیاید به هم احترام بگذاریم بجای تهدید وتوهین به اعتقادات یکدیگر همین قدر که شما ازآنها عصبانی هستید آنها هم از شما نتیجه چه میشود با این کارها دشمن را شاد می کنیم در صورتی که ما هم وطنیم یک خانواده بزرگیم پس بهتره همدیگه را تحمل که نه درک کنیم به هم احترام بگذاریم به دیدگاه های متفاوت به اعتقادات متفاوت و...
صحرا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
0
1
ناصر خان خخخخخخخ

عجب ادب و ادبیاتی در شأنیت خودت سر دادی.
لعنت خدا بر منافق
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
0
1
آقای ناصر خان ' چهره مذهبی ها و انقلابیون رو خشن نشون نده ' و از خودت حکم صادر نکن ....
برادر عزیز مملکت قانون داره و بهترین و صالح ترین قوه قضائيه در دنیا متعلق به جمهوری اسلامی است؛ البته عده ای میخواهند از این فضا ماهی گیری ،ببخشی نهنگ گیری کنند و کور خوندند -چون این سه نفر مملکت رو در سال 88 به آشوب کشوندند' و تا حالا هم رأفت اسلامی شاملشون شده وگرنه باید در دادگاهی صالح محاکمه بشن، و رفع حصر از دیدگاه بنده ،یعنی محاکمه و محاکمه یعنی پاسخ دادن در وهله اول به مردم و خون شهدا....
همگی مقصران از هر دو طیف آشوب به پا کن باید طبق قوانین جاری کشور محاکمه بشن و قانون تعیین میکنه که چه حکمی بگیرن.

ضمنا" این بکش بکشتم بذار خونه عمت لطفا" ...چنانچه مرجع قانونی کشور حکم صادر کند که باید اعدام شوند یا حکم حبس بگیرند یا تبرئه شوند همه ملزم به پذیرش هستیم ولی این سه نفر هنوز هم وقت دارند که پشیمانی خودشان را به پیشگاه ملت بزرگوار ایران اعلام کنند' و هنوز دیر نشده ،چرا که به منافع ملی و امنیت مملکت و وحدت اسلامی خدشه وارد کردند ' ولی توبه باید فقط و فقط در پیشگاه خداوند سبحان باشد .
اگر به ملت اعلام کنند که اشتباه کردند ملت بزرگوار ایران آنها را خواهد بخشید" ولی چنانچه اعلام اشتباه نکنند برایشان با این آشوبهایی که راه انداختند حتما" گران تمام خواهد شد.

ضمنا" از طرف انقلابیون نماینده تام الاختیار نشو ' چرا که یک انقلابی فحش نمیدهد و هرگز نمیگوید چوب توی آستینشان .......والا زشته ، خجالت نمیکشی ؟ .
انقلابی یعنی مؤمن 'کسی هم که ایمان دارد ،طبق سفارش خداوند سبحان بذهنی نمیکند و فحاشی هم نمیکند.
بنده هم شدیدا" به عملکرد این فتنه گران معترضم و البته انتقادات شدیدی دارم.

ولی حق فحاشی ندارم' مملکت اسلامی ما قانون دارد و بنده و شما هم قوه قضائيه نیستیم که حکم ارتاد و کشتن کسی رو بدهیم؛ .
انتقاد از عملکردها میتوان حتی تند هم باشد ولی بکارگرفتن کلمات رکیک ' نشان از " تربیت خانوادگی و احترام قائل نشدن برای فرهنگ عمومی و بی اهمیت دانستن منافع ملی ست.
پاسخ ها
علی
| Japan |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
"صالح ترین قوه قضائيه در دنیا متعلق به جمهوری اسلامی است"
?!
نكته سنج
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
0
3
واااااي از اين خيره سري دلواپسان و با اين بي منطقي محض شان كه غير افكار خودشان كسي ديگر را قبول ندارن درست مثل برادران داعشيشان در رقه . اگه اينها كه تو و كاسبان فتنه گرتان كه از كلمات فتنه ارتزاق ميكنيد نبودند كه ما در جنگ دوم با ابرقدرتها بوديم همون هايي كه اربابانتون ميگفتن ما مقابل تحريم وايساديم ها ارواح تو و احمدي نژاد كه جلو تحريمها ايساديد . برو فلك زده كه شما رو شستشوي مغريتون دادن خدا رو شكر كنيد كه چهارتا جربزه دار مثل مطهري و دولت روحاني بودند اونها رو ساكت كنند و الا چيكار ميكرديد .
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه