کد خبر: ۲۱۶۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۹
تعداد نظرات: ۱۴ نظر

طعنه روحانی به اقدامات موشکی: شهر زیرزمینی نشان دادند تا ...

خرداد: حسن روحانی گفت: امروز یادآور روزهایی است که افرادی وعده می‌دادند و دیدیم بعد از دولتشان مردم به چه روزگاری افتادند.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در پاسخ به این سوال که وجه تمایز سبک زندگی ایرانی- اسلامی از زندگی غربی چیست و چه برنامه‌ای برای ترویج آن و تحکیم خانواده و ارتقای فرهنگ عمومی دارید، اظهار کرد: مسأله فرهنگ و سبک زندگی جامعه یک مسأله بنیادی است و در این زمینه تلاش‌های بسیار خوبی شده و امروز شاهدیم مردم احساس آزادی بیشتری می‌کنند.

وی با بیان اینکه باید بدانیم چگونه می‌خواهیم با مردم رفتار کنیم، تصریح کرد: باید ببینیم آیا می‌خواهیم مردم را در همه زمینه‌ها توانمندتر کنیم یا در زندگی‌شان مداخله کنیم. باید ببینیم دولتی که اتکایش به مردم است و همه چیز را از طریق کمک به مردم می‌خواهد حل کند قرار است روی کار بیاید یا دولتی که از طریق مداخله و انحصار می‌خواهد مسایل را حل‌ و فصل کند.

روحانی همچنین بیان کرد: امروز آمار و ارقامی که داده می‌شود بسیار جالب است و یادآور روزهایی است که افرادی وعده و وعید می‌دادند و دیدیم که در پایان دولتشان مردم به چه روزگاری افتادند و وضع تورم و بهداشت چه شد. مردم وقتی به بیمارستان می‌رفتند باید ملحفه و دمپایی را خودشان خریداری می‌کردند. دیدیم عزت مردم چه شد، دیدیم مردم وقتی صبح به فروشگاه می‌رفتند نمی‌دانستند قیمت‌ها بعداز ظهر چقدر تغییر می‌کند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه سبک زندگی مردم در گذشته این شده بود که هر چه می‌توانند برای فردا ذخیره کنند چرا که نمی‌دانستند شرایط فردا چگونه است، اظهار کرد: امروز یک آرامشی در کشور وجود دارد که در سایه آن آرامش می‌توان زندگی مردم را در مسیر درست قرار داد.

وی افزود: سبک زندگی از اخلاق و دین آغاز می‌شود. اگر ما به انقلاب و نظام ایمان داریم نباید عوام‌فریبی کنیم و باید با صداقت سخن بگوییم. رییس جمهور، رییس جمهور همه مردم است و امام (ره) هم فرمود که همه با هم باشید. پس دسته‌بندی‌های بی‌مورد نکنیم و کپی‌برداری‌های بی‌ربط انجام ندهیم. یک جایی چند سال پیش جنبش 99 درصدی شکل گرفت، ‌ اینکه ما امروز بیایم و در سال 96 بگوییم جنبش 96 درصدی شکل گرفته است چه معنایی دارد؟ این کارها را نکنید.

روحانی با بیان اینکه در زمینه برجام هرجا متحد بودیم کار را پیش بردیم، اظهار کرد: برخی آمدند و تصویری از شهرهای زیرزمینی نشان دادند که برجام را برهم بزنند، روی موشک شعارهایی نوشتند تا برجام را برهم بزنند ولی مردم ما از همه اینها عبور کردند تا به امروز برسیم و شاهد پیشرفت بیشترمان در آینده شویم.

غیر قابل انتشار: ۱
انتشار یافته: ۱۴
شهید معاصر
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
4
1
پ ن پ ؛ روی موشکها به جای و اذ رمیت.... -باید مینوشتند تسلیم و تحریم کار ساز شد.بابا خجالت بکشید ،اقتدار جمهوری اسلامی در قدرت و حضور سپاه و مردمه و یکی از مؤلفه های قدرت سپاه عزیز ' توان رزمی و لجستیکیی و بالاخص موشکی آن و در رأس آن شهرهای موشکی ماست.


حال اینکه آقایآن میخواهند ما از بعد دفاعی ذلیل باشیم و نیش جمهوری اسلامی کشیده شود و ما را ملت ذلیلی کنند و مثل ملت های منطقه خوار و ذلیل و در پی آن تجزیه کنند .ما اگر قدرت نداشته باشیم توسط گرگهای منطقه دریده میشویم ؛چه رسد به قلدرهای بین المللی.

میخواستید موشکههای ما را هم به مذاکره بگذارید و قول آن را هم داده اید ولی بدانید اگر این قولتان را بخواهید به تصمیم و عمل درآورید 'ملت بزرگ ایران از صحنه سیاست برای همیشه حذفتان میکنند(ان شاء الله).
ساسان
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۶
2
4
اصلا کجای دنیا روی موشک شعار مینویسند که ایران دومی باشد.
شعار روی موشک بعد پخش تلویزیونی یعنی چه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۶
1
1
رجز خانی و معرفی توانائیها در مقابل دشمن از صدر اسلام و در تمام جهان وجود داشته و خود حضرت علی (ع) در برابر دشمنان به معرفی خود و توانائیهای خود می پرداخته در برابر دشمنی مثل آمریکا که هرساله با آزمایشهای اتمی و دیگر صلاح ها و امتحان سلاح های خود بر روی مردم بیگناه عملاً دارد قدرت خود را به رخ جهانیان میکشاند پس فکر میکنی نوشتن روی موشک و یا نشان دادن توان موشکی و قدر کشور بی معنی است بهتره چمهاتون رو باز کنید دیگران چگونه چنگ ودندون بصورت عملی نشان میدهند کشور ما که به کشور دیگری حمله نکرده و هزاران کیلومتر بلند نشده بره مردم عراق ، افغانستان ، تونس ، یمن ، پاکستان سوریه ،کشورهای آفریقایی و کره شمالی را تحدید بکنه و خون براه بیندازه و تحدید به استفاده از سلاح هسته ای بکنه با با بیدار شین چرا اینقدر سطحی فکر میکنید ببینید سر ژاپن چی اومد که ارتش نداره وحالا هم بعد از سالها خواسته خودشو نشون بده ناوشو برای حمایت از آمریکا فرستاده بعد ازکشتار ملتش به دست آمریکا علارغم پیشرفت علمی خیره کنندش آخر و عاقبتش به نوکری و دفاع از قاتل ملتش رسیده
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۶
1
2
*اگر دیپلماسی اقدار و مقاومت نبود
*اگر رونمایی از یک شهر از هزاران شهر موشکی ایران در آن مقطع نبود شاید آقای ظریف ضعیف و دوستانش را گروگان می گرفتند
*حاج حسن کلید سازی که کلیدت را گم کرده ای و ....
*مگر این شما نبودید که استراتژی زمین بدهید و زمان بخرید را در جنگ دادید و خرمشهر و آبادان را واگذار کردید و دشمن را تا اهواز جلو آوردید؟
*شما در تاریخ 40 ساله انقلاب مرد بزدل و ترسویی بودید که سند حرفم در اولین سفر استانی شما به استان خوزستان با جلیقه ضدگلوله و .... رونمایی شد!!!
*خواهشا مردم را به تردید نیندازید مردم راه خود را بلد هستن و انتخاب کرده اند؟؟
*ترس خودتان را به حساب مردم نگذارید!!!!!!!!!!!
*این که شمایید همه اش از ترس و جنگ حرف می زنید درصورتیکه ایران اسلامی به مدد دلیر مردان نیروهای مسلح امن ترین کشور در جهان است بلاشک.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۶
1
2
اگر روی موشک مینوشتند :نمیتوانیم و نمیشود و نداریم ' مطمئنا" خیلی ها در داخل خوشحال میشدند، .

دیروز و امروز دوستان روحانی و هاشمی رفسنجانی(ره) گفتند انرژی هسته ای نمیخواهیم - موشک هم نمیخواهیم - زمانه زمانه گفتمان است، موشک و سلاح به کارمان نمی آید- همین دو روز پیش هم دوستان شما مثل آقای کرباسچی دفاع از حرم و مدافعان عزیز را به تمسخر میگیرد.


یکی نیست بگه آقای کرباسچی ' چنانچه در سوریه دفاع نمیکردیم به احتمال زیاد ناموستو به تاراج میبردند.

یکی از مؤلفه ها در برقراری امنیت پایدار ،توان سخت افزاری (قدرت سخت)است چطور آقای روحانی میفرمایند موشک به کارمان نمی آید؟.

اگر امروز کسی جرأت نمیکند به کشور ما چپ نگاه کند'بخاطر قدرت دفاعی ما و حضور مردم در بسیج و پاسداران عزیز و همه نیروهای مسلح جان برکف است، .


اگر آقای ظریف رفت و مذاکره کرد 'بخشی از آن باد در غبغب انداختن ها بخاطر توان دفاعی ما بود........
خداوکیل خجالت نمیکشید برای جمع آوری رأی و صلح طلب نشان دادن خودتان ' میخواهید تمام دستاوردهای جمهوری اسلامی و خون این همه شهید را به هدر بدهید؟.

برادر نشان دادن شهر زیرزمینی موشکی و نوشتن شعار روی موشک ،برای نشان دادن اقتدار و دفاع از دستاوردهای حداقلی مذاکرات بود ، و نه برهم زدن معاهده -فهمیدن این نکته کار سختی نیست.
ناشناس
United Arab Emirates
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۶
1
1
صدام اینکارو میکرد و رایج کرد.علی قوم منحوس ومجوس وکافر الایران..الموت بلادفارس...الی شیعه الرافضی....شعارهای زیادی مینوشتن.ولی چه شد؟ایران هنوز هست.صدام مردپسراش مردند....
محسن
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۶
1
2
این همه هزینه هم بابت دفاع به نظر شما درسته،وقتی چیزهایی ضروریتری هست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۶
0
1
پسر صدام تو کردستان عراق داره زندگیشو میکنه' .
ناشناس 14:58 روی چه سندی میگی پسرای صدام مردن؟.

جناب صدام دیکتاتور بود،و نشانه و سند این حرف هم اینه که بعد از امضای قطعنامه598 -به کویت حمله میکنه؛ و این جناب صدام متجاوز بود -ولی جمهوری اسلامی تا حالا به چند تا کشور حمله کرده؟.

برادر محترمی که میای صدام رو با ما مقایسه میکنی' لطف کن یه خورده تحقیق کن و مطالعه کن تا معلوماتت بره بالا.

در ضمن روی موشک بالستیک ما به حق نوشتند:اسرائيل باید از بین برود،....

اسرائيل دشمن همه مسلمانان است،و 60-70سال پیش اصلا" کشوری با این اسم وجود نداشته؛ تا این غده سرطانی در خاورمیانه هست،مسلمانان نمی توانند درست زندگی کنند.
تازه صدام هم زنده و سر حاله.
آمریکا اعدامش نکرده و الکی گفتند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۷
1
2
سپاه نباید در آن شرایط این حرکت را انجام میداد
یاس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۸
1
0
اتفاقا سپاه قبل اینکه به غربیها نشان بده میخواست اقتدار ملی رو به دولت نشان بده تا مبادا بترسه و وابده
سرلک
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۸
1
1
آقای دکترروحانی برای دفاع ازعملکرد4ساله ی خود نیاز ی نیست دیگران را له کنید ویا به صورت این وآن چنگ بزنید/اگردستان جنابعالی خالی نیست از عملکرد ودستاوردهای خود برای جیب مردم بفرمایید
یاس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۸
0
0
سلام شما که میگید چرا سپاه در آن برهه آزمایش مو شکی انجام داد چرا نمی گویید که مقامات آمریکایی چرا همیشه قبل مذاکره تهدیدمیکردند که همه گزینه ها روی میزاست چرا شما مداکره را به این دلیل برهم نزدید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۱
0
0
در کنار حمله به سپاه و نظام امضای سند 2030 را بگذارید ببینید چه می شود ؟!!!!!
مجید
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
0
0
روحانی تهرانی مقدم پدر موشکی ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه