کد خبر: ۲۱۸۰۲۲
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۹
تعداد نظرات: ۶ نظر

باهنر مدعی شد: بعد از مناظره‌ احساس حامیان انقلاب جریحه‌دار شد

خرداد:  رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: در مناظرات اخیر احساس حامیان انقلاب تا حدود زیادی جریحه‌دار شد و اخلاق زیر سوال رفت و این دو اردوگاه را که سه به سه روبروی هم صف کشیدند را به دقت رصد کردند.
 
به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا باهنر در همایش احزاب و تشکل‌های جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت:‌ در قدیم الیام فکر می‌کردم بر کشور ما سیاستی حاکم می‌شود که می‌توانیم امورات کشور را به درستی صورت بدهیم و البته توانستیم چندین منزل از این راه طی کنیم اما با نگاه به پشت سر می‌فهمیم که تا حدودی این امر محقق نشده است. البته باید توجه کرد که رهنمودهای رهبری می‌تواند این راه را برای ما روشن سازد.
 
رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری ادامه داد:‌ غربی‌ها که پایه‌گذار دموکراسی هستند هم اشکالاتی بر آن می‌گیرند که قدرتنمایی یکی از آنها است. شورای نگهبان در این بین سعی کرد که بهترین‌ها را برای انتخابات گزینش کند اما متاسفانه قدرت‌نمایی برخی در این راستا نادرست است.
 
او ادامه داد:‌ یکی از اشکالات این است که پس از گذشت بیش از سه دهه نتوانسته‌ایم در محور نیروهای انقلاب چند حزب قدیمی و چارچوب‌دار و با برنامه تاسیس کنیم.  از این جهت من نگرانم که اصل انقلاب و اسلام در این بین خراطی شده و دستخوش تغییر شود.
 
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه متاسفانه نتوانسته‌ایم پیرامون یک تفکر و ارزش واقعی به یکدیگر کمک کنیم، اظهارکرد‌: در این اواخر به این جمع بندی رسیدیم که برای رهبری هیچ جبهه‌ای اعم از اصولگرا یا اصلاح‌طلب معنا ندارد و فقط نگاه ایشان به نیروهای خدمتگذار به کشور و نظام است.حال این طیف در میان مدافعان حرم باشند یا در میان کسانی که مشغول به بالا بردن دیواره‌های علمی کشور هستند.
 
او به مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود‌: در مناظرات اخیر احساس حامیان انقلاب تا حدود زیادی جریحه‌دار شد و اخلاق زیر سوال رفت و این دو اردوگاه را که سه به سه روبروی هم صف کشیدند را به دقت رصد کردند.
 
این فعال سیاسی اصولگرا مدعی شد: پاسخ‌هایی که دولتی‌ها دادند درست و متقن نبود و نتوانسته افکار عمومی را راضی کند. به عنوان مثال تورم یکی از این محورها بود که روی سفره مردم تاثیر گذار است. البته تورم مولفه های زیادی دارد مانند توسعه انسانی، اقتصاد و غیره که در تورم تاثیرگذار است.
 
باهنر یادآور شد: اگر خبرنگاران میکروفن را در این ایام در جلو شهروندان بگیرند و مطالبه آنها را جویا شوند هیچکس به امنیت اشاره نمی‌کند. چراکه کانون امنیت در منطقه ایران است و بانی آن رهبری است. اما باید دید که آیا با مذاکره امنیت به وجود می‌آید یا خیر؟
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۶
بهرام
Germany
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
1
4
تو دیگه چی میگی نخود هر آش
پاسخ ها
بازنشسته فرهنگی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
گل گفتی
عباس گلدوست
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
0
4
حفیقتا محترمانه گفته ، مومن کجا این کاندیداها کجا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
0
3
مگر شما با ایجاد حزب موافقید پس تو چهل سال گذشته چه کردی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
0
2
این جماعت همیشه عادت دارند که وقتی از طرف مردم پس زده شدند روضه داغ بخوانند و مردم را بحال خویش بگریانند امّا باید بدانند که مردم بر اثر ظلم اینها در سالهای گذشته(هشت سال دولت انحرافی) آنقدر گریه کرده اند که دیگر اشک چشمی برای ریختن ندارند .
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
1
2
از کی تا حالا کسانی که خودشان انقلاب رو با تمام آرماناش داغون کردن حامی انقلاب شدند
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه