کد خبر: ۲۱۸۲۶۲
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸
تعداد نظرات: ۸ نظر

اعتراف تلخ و غیر مستقیم قالیباف از سبقت روحانی در آستانه انتخابات!

خرداد: محمد باقر قالیباف در ابتدای سال 92 خود را پیروز انتخابات ریاست جمهوری می دانست و تا حدودی نیز نظر سنجی ها موید همین معنا بود، با توجه به شرایط آن برهه سیاسی و اینکه اصلاح طلبان با نامزد مشخص و رای آور خود نمی توانستند به صحنه انتخابات ریاست جمهوری بیایند، خیال قالیبافرا تا حدود زیادی برای پیروزی راحت کردهبود اما حسن روحانی که به صحنه انتخابات آمد و نام نویسی هاشمی و سپس اجماع و اتحاد به یکباره در هفته های پایانی همه چیز را تغییر داد و روحانی با فاصله نجومی از قالیباف سبقت گرفت و به صندلی ریاست جمهوری رسید.

به گزارش خرداد؛ حالا چهار سال بعد یکبار دیگر قالیباف به میدان رقابت با روحانی آمده، آنهم با توپ پر و وعده های بسیار و البته این امیدواری که یاس و ناامیدی و عدم مشارکت حداکثری کمیت پیروزی روحانیرا لنگ کند اما تحولات چند روز اخیر و حضورهای گسترده مردمی در حمایت از روحانی و حضور مجدد اصلاح طلبان با همه پشتوانه و هیمنه اجتماعی بازهم حال و روز آن روزها را تکرار کرده و قالیباف هر چند تمایلی ندارد که به این برتری گیری محسوس روحانی اذعان و اعتراف کند اما بازهم نتوانسته عصبانیت خود را از این موضوع پنهان کرده و در سفر خود به رشت و در سخنرانیدر جمع هواداران انتخاباتی جمله ای گفته که می توان آن را اعتراف تلخ قالیباف از پیروزی روحانی خواند.

قالیباف در رشت گفت: « قتی که کارنامه قابل دفاعی نیست، بهانه این است که نمی گذارند ما کار کنیم، چه کسی نمی‌گذارد شما کار کنید؟ چه کسی مانع کار شماست؟ آنچه مانع کار شماست، همان ضعف مدیریت و اشرافی گری و تاجرصفتی مجموعه مدیریت شما در دولت است.

قالیباف تاکید کرد: وقتی که این کارنامه غیرقابل دفاع را دارند، مردم را می ترسانند و می گویند که اگر دولت تغییر کند، دولت بعدی بیاید در پیاده رو ها دیوار خواهند کشد. اگر این حرف را جلوی مرغ پخته بزنید به شما می خندد.

وی افزود: دولت 4 سال گذشته از دید ما با رای عاریه ای آمد و با آرای بسیار ضعیف انتخاب شد. امروز هم به دلیل اینکه کارنامه قابل قبولی ندارد، هر روز متوسل به دیگران است و می خواهد تلاش کند دوباره رای عاریه ای برای خودش جمع کند چون کارنامه قابل دفاع ندارد که به مردم ارایه دهد. دولتی که بنا است مشکلات اقتصادی را حل کند باید توانمند و قدرتمند باشد و با این ظرفیت عظیم نیروهای انسانی و منابع مادی خودش از درون بجوشد، نه اینکه هر موضوع و مطلبی که گفته می شود، حرف این دولت این باشد که نداریم، نمی شود و نمی توانیم.


غیر قابل انتشار: ۱
انتشار یافته: ۸
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
2
18
بعنوان فقط یک ایرانی در پاسخ به بداخلاقیهای قالیباف که پس ازاینهمه بی حرمتی وبهتان زدن وعده های دروغ کنارکشید میگویم قالیباف ننگت باد که بخاطر هیچی اصول انسانی واخلاقی رازیرپاگذاشتی وازترس ازشکست سنگین ازرقابت فرارکردی مطمین باش ابراهیم رئیسی هم در حد رقابت بادکتر روحانی نیست ووی نیز باشکست عظیم کنارخواهدرفت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
امیدواریم به خدا و لطف بیکرانش . شما هم کمی تامل کنید فردا با انصراف نماینده و کاندیدای جریان اصلاحات ( آقای جهانگیری ) با هم مساوی می شویم .
ولی
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
2
4
به طرفداران قالیباف تبریک بگویید به خاطرانتخابشان وازآها دعوت کنید که به اصلاحات رای بدهند.!آنها را عصبانی نکنید.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
0
5
من هم بعنوان یک ایرانی به شما توصیه می کنم در این مورد طوری صحبت کنید که فردا و با انصراف جهانگیری مجبور به سکوت نشوی . انتخابات بقول آقای جهانگیری سازوکار خودش را دارد . آنهم برای همه . هم ما و هم رقیب .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
6
3
اخر هفته .....................
روووووووووووووووووووووووووو
ووووووووووووووووووووووووو
حاااااااااااااااانی رفته.
بای بایییییییییییییی حسن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
1
6
دو ریال بدین آش -- رییسی چی بلده میخواد رئیس جمهور شه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
2
6
رئیسی -عمرا -
موسی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۸
6
1
دولت پیییییییییر دگرباره جوان خواهد شد!!!!!!!!!انشاالله رئییییییییییییییییسی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه