کد خبر: ۲۱۸۲۶۹
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
تعداد نظرات: ۱۴ نظر

قالیباف انصراف داد

خرداد: محمد باقر قالیباف با صدور بیانیه ای از حضور در انتخابات ریاست جمهوری انصراف داده و ضمن آن از ابراهیم رئیسی اعلام حمایت کرد.

به گزارش خرداد؛ بیانیه قالیباف بدین شرح است

بسم الله الرحمن الرحیم
 
مردمِ شریف ایران
 
روزی که علی رغم مصالح شخصی، تصمیم گرفتم وارد صحنه انتخابات شوم، می دانستم با چه شرایط سخت و خطرناکی روبرو خواهم شد؛ چرا که روشن بود برای تغییر اساسی وضع موجود، راهی نیست جز مبارزه با 4 درصدی هایی که در سالهایی طولانی، توانسته اند بر شریان های اقتصادی و سیاسی کشور مسلط شوند و نه تنها اقدامی برای حل مهمترین معضلات روز اقتصادی و اجتماعی نکنند، بلکه روز به روز با ترجیح منافع خود و بی قانونی های گسترده، بر این بحران ها، به ویژه بر بحران رکود و بیکاری دامن بزنند.


همانطور که شهید بهشتی پیش بینی کرده بود، مبارزه با فرصت طلبانِ انقلابی نما بسیار پرهزینه شده است، چون این جریان موریانه وار در حال خوردن ریشه های انقلاب است و گروهی که نه تنها با انقلابی های اصیل تضاد مبانی فکری دارند، بلکه جریانی هستند که منافع مادی آنها به خطر افتاده است.


 لذا با توکل بر خداوند باری تعالی و با همه کمبودها و کم بضاعتی هایی که در خود می دیدم، تصمیم گرفتم با هدف تغییر وضع موجود، پای در میدان انتخابات بگذارم؛ میدانی که با تخریب ها، توهین ها و اتهام زنی های گسترده ای علیه خودم، خانواده ام و هوادارانم همراه بود و البته همه این ها مرا در پیمودن مسیری که انتخاب کرده بودم، مصمم و راسخ تر ساخت.
 
 در شرایط کنونی، آرمان اصلی کشور و مردم، تغییر وضع موجود است و برای رسیدن به این آرمان، چاره ای نبود جز اینکه با وجودِ داشتنِ برنامه ای دقیق و جامع برای حل مشکلات کشور، مبارزه ای واقعی و نه شعاری با اشرافی گری و فرصت طلبی هم آغاز می شد؛ لذا تلاش کردم، در کنار ارائه برنامه های دقیق، که توانایی اجرایی شدن آن ها نیز وجود داشت، با شیوه ای صریح و اخلاقی، مبارزه با 4 درصدی ها را آغاز کنم و در راه این مبارزه، نه از تخریب ها و تهدیدها ترسیدم و نه هیچ گاه پا را از اصول فراتر گذاشتم و در کنار شفاف سازیِ زندگیِ اقتصادیِ شخصی ام، حرفی بی سند و بی مبنا نزدم. در حالی که آنها در عین تخریب های کور، نتوانستند از لرزه ای که بر اندام شان افتاده است جلوگیری کنند، بگونه ای که تمام امکانات خویش را برای مقابله با این جنبش مردمی به خط کردند و از این پس نیز این تخریب ها توسط این 4 درصدی ها ادامه پیدا خواهد کرد.  


آنچه که در این مقطع اهمیت دارد و حیاتی است، حفظ منافع مردم، کشور و انقلاب است و اکنون که این آرمان بزرگ، جز با تغییر وضع موجود محقق نمی شود، باید به منظور وحدت در جبهه ی انقلاب، تصمیمی اساسی و خطیر گرفت. لذا برای حفظ این آرمان بزرگ، از همه ی حامیان مردمی خویش در سراسر کشور می خواهم، که تمام ظرفیت و حمایت خود را برای موفقیتِ برادر ارجمندمان حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم #رئیسی و به بار نشستن دولت کار و کرامت برای خدمت به مردم قرار دهند و از همه مردمی که در این مدت به تشکیل دولت مردم دل بسته بودند و از همه حامیان مردمی و یاران بی ادعایِ خودم، که بی هیچ چشمداشتی و با تمام وجود، در جهت تحقق آرمانهای انقلاب تلاش کرده اند، تشکر و قدردانی می کنم. انتظار ما و مردم بر این است که این تصمیم، زمینه ساز آغاز دورانی جدید برای یک تحول اقتصادی باشد که با قطع دست 4 درصدی ها از اقتصاد، منتج به ایجاد اشتغال جوانان برومند این سرزمین و حمایت از مستضعفین و محرومان در ایران سربلندمان گردد.


مبارزه تازه آغاز شده است و تا ریشه کنی کامل فساد و ناکارآمدی، باید جان و آبروی خود را نیز بی چشمداشت فدا کرد.  
 
به عمل کار برآید ...  
محمدباقر قالیباف

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱۴
رزمنده دفاع مقدس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
2
8
از اول هم شما برای،ماندن نیامده بودید بلکه وظیفه ای که در پشت صحنه به عهده شما گذاشته بودند بمباران کردن روحانی،و دولت وی با تخریب ، تهمت و افترا و هتک حرمت ، تا جاده را برای رئیسی هموار سازی و در نهایت در صورت انتخاب رئبسی به معاون اولی یا وزارتی دست یابید اما خود را به بهای بسیار ناچبز و به عبارتی به ثمن بخس فروختید .در همین بیانه ات هم سراسر، ریا و دروغ و ریاکاری و مردم فریبی موج می زند .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
1
8
واقعا جای تاسف بسیاردارد توکه آقای جهانگیری رابخاطر کاندید شدن به بداخلاقی متهم میکردی حال چه شد که خودت با آنهمه بد اخلاقی وبی حرمتی ووعده های مضحک واتهامات واهی واردکردن به آقایان جهانگیدی ودکترروحانی انصراف دادی ای کاش در میدان میماندی چون امت امام میخواستند در 29 اردیبهشت بارای قاطع به دکترروحانی نه بزرگی به عوامفریبی تو وابراهیم رئیسی بدهند امیدواریم رئیسی میدان را خالی نکند تا پاسخ ندان شکن امت را دریافت نماید کسانیکه به ملت باشرف ایران با کلمه بدبخت گفتن بی حرمتی کردند درروزجمعه پاسخ قاطعی ازامت دریافت خواهندکرد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
0
8
قالیباف بی تردید برای انصراف نیامده بود وبارها تاکید میکرد بنفع هیچکس کنارنمی رود وقتی به نزد مردم رفت ومتوجه شد بداخلاقیها وبی حرمتیها و وعده های دروغ ومضحکش دربین ملت فهین خریدارندارد صبرنکرد در فردای 29اردیبهشت باشکست فاحش ازملت ایران کناربرود به ابراهیم رئیسی هم توصیه میکنیم تبلیغ بیفایده نکند چون همچون قالیباف در فردای 29اردیبهشت با رای ملت به روحانی وباشکست سهمگین کنارخواهدرفت
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
1
6
هموطنان هوشمند وباشرف ایران متوجه شدند که امثال قالیباف برای رسیدن به صندلی ریاست جمهوری دست به چه اقدامات نابخردانه ای میزنند وعده های دروغ سه برابرکردن یارانه میدهند 5میلیون شغل ایجاد میکنند وبالاترازهمه به رئیس جمهورمحبوب و جناب آقای جهانگیری بهتان میزنند ودرآخر هم براحتی کنارمیکشند مطمین باشید رئیسی هم مانند وی تمام وعده ایش دروغ است لذا در حماسه 29اردیبهشت بارای دادن به روحانی پاسخ قاطعی به بداخلاقیها وعده های دروغین اینان بدند تا دیگر دنبال عوامفریبی نباشند
ایمان
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
1
6
بد جور لوله شد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
1
6
ای کاش اینقدر مرد بود که بگوید چرا آمد و چرا رفت؟! ای کاش ..... قوه قضایه بکار گرفته میشد تا این ... را محاکمه میکرد.
سردار اسعد بختیاری
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
7
1
این حرکت انقلابی ' قابل ستایش است.

عجب تاکتیکی برای وحدت بین نیروهای انقلاب' بنازم به این تدبیر .
حال آراء طرفداران این بزرگوار در سبد ' سید عظیم الشأن آیت الله رئيسی ریخته میشود.

روحانی در برابر این تاکتیک لوله میشود و انتظار میرود که جهانگیری بماند تا آراء کل شکسته شود و احتمال دارد که به دور دوم هم کشیده شود.

معنی این حرکت آنها اینست که توان برابری در مقابل آیت الله رئيسی را ندارند.

از درایت جبهه انقلاب متشکریم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
اسعد جون بگو مرگ من؛ نه بابا ؟؟ جدی می گی، خودت کشف کردی یا با همدیگه فکر کردین؟ بعد از انتخابات هم بیا اینجو ببینیمت . هه ههه
علی
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
1
7
یه مقدار پول اضاف اومده بود باید خرج میشد که ماموریت انجام شد.
رفت برا 4 سال بعد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
کاش یه ذره به نظرات ولی نعمتان و تحلیل گران خودتان ( استاد تاجیک ، حجاریان و . . . ) توجه میکردید و اینقدر سطحی نگر نبودید . فردا که جهانگیری انصراف داد می بینمتان .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
1
3
یک سوال از جناب آقای قالیباف داشتم در خصوص 4% ها اینکه چرا 4% چرا بیشتر یا کمتر نه این آمار بر چه اساسی بدست آمده وآیا کارگران شهرداری که املاک نجومی گرفتن شامل این 4% میشوند یاخیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
0
5
انصراف داد که داد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
3
3
اخر هفته .....................
روووووووووووووووووووووووووو
ووووووووووووووووووووووووو
حاااااااااااااااانی رفته.
بای بایییییییییییییی حسن
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
1
0
سردار با درایت ممنون ازین حمایت
امید وارم در سایه الطاف بیکران ایزاد منان همیشه پاینده باشی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه