کد خبر: ۲۱۸۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰

بیانیه بسیار مهم نامزدهای لیست امید اصلاح طلبان

خرداد: در پی درج نام شماری از نامزدهای لیست امید اصلاح طلبان در لیست های جعلی با عناوین مختلف که از نام اصلاح طلبان سوء استفاده کرده اند، اعضای لیست امید در بیانیه ای، به این اقدام مذبوحانه و تفرقه افکنانه واکنش نشان دادند.

به گزارش خرداد؛ متن بیانیه لیست امید اصلاح طلبان (لیست شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان) بدین شرح است:

بسمه تعالی

مردم شریف تهران

ما نامزدهای شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان موسوم به «لیست امید تهران»، اعلان می داریم اخیرا لیست های متعددی با عناوین اصلاح طلبی منتشر شده و نام ما را به عنوان نامزد خود درج نموده که بدون هماهنگی ما بوده و فاقد اعتبار است.

گفتنی است، در اقصی نقاط تهران در حجم بسیار لیست هایی در ساعات پایانی در درب منازل مرم تکثیر شده که عناوینی چون لیست ائتلاف اصلاح طلبان، لیست ائتلاف بزرگ اصلاح طلبان، لیست نخبگان اصلاحات و ... غیره بر آن درج شده و در اکثر این لیست ها نام محسن هاشمی رفسنجانی به عنوان سرلیست آمدهن و شماری دیگر از اعضای شاخص لیست امید برای رد گم کنی در لیست قرار گرفته اند و سپس برخی کاندیداهای به ظاهر  اصلاح طلب که در لیست واحد حضور ندارند را به جای افراد لیست اصلی گنجانده  یا لیست امید را با تعویض برخی اسامی انتشار داده اند، لازم است که همشریان تهرانی به هوش بوده و لیست امید ( شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان)  را که مورد حمایت بزرگان اصلاحات قرار دارد، از رسانه های اصلی و مرجع دریافت کرده و به این اقدامات ایذایی و انحرافی و وحدت شکن توجه نفرمایند.

اسامی کاندیداهای لیست امید اصلاح طلبان بدین شرح است: « محسن هاشمی رفسنجانی/احمد مسجد جامعی/بهاره آروین /علی اعطا/مرتضی الویری/شهربانو امانی/ابراهیم امانی/افشین حبیب‌زاده/سیدآرش حسینی میلانی/محمدجواد حق شناس/ناهید خداکرمی /حسن خلیل‌آبادی/سیدحسن رسولی/زهرا صدراعظم نوری/محمدعلیخانی/الهام فخاری/مجید فراهانی/سیدمحمود میرلوحی/زهرا نژادبهرام/بشیر(حجت)نظری»
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه