کد خبر: ۲۱۸۵۹۸
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۸
تعداد نظرات: ۱ نظر

حسین شریعتمداری علیه دیدار جناب رئیسی با آقای تتلو حرفی نزده ام!

خرداد: دیدار خواننده رپ زیر زمینی که ویئوهای آنچنانی و اظهارات زشت و زننده وی شهره و عام و خاص است با سید ابراهیم رئیسی کاندیدای ارزشی اصولگرایان موجی از بهت و حیرت را در شبکه های مجازی در پی داشت و البته توامان با شایعاتی بود.


به گزارش خرداد؛ از جمله این شایعات این بود که مدیر مسئول کیهان در تقبیح این دیدار سخن گفته اما خبرگزاری فارس در خبری که در پی می آید این اظهارات را ازسوی شریعتمداری تکذیب کرد و به همراه آن مشتی ناسزا هم حواله روحانی و هواداران وی شد. البته اینکه چگونه می شود که مدعیان ارزشمداری با فرد معلوم الحالی چون تتلو دیدار می کنند! و صدای اعتراضی هم از این اردوگاه شنیده نمی شود، شاید عجیب باشد اما بی سابقه هم نیست!

در ادامه متن خبر فارس را می خوانید.


پس از دیدار یکی از خوانندگان پرطرفدار در شبکه های اجتماعی(تتلو) با حجت الاسلام رئیسی گمانه زنی های بسیاری در این خصوص انجام شد.

در تازه ترین این اظهارات برخی سودجویان متنی را به نقل از حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه کیهان منتشر کردند.

 

پس از انتشار این شایعه، شریعتمداری در گفت و گو با فارس عنوان کرد: من درباره دیدار آقای تتلو با جناب رئیسی هیچ اظهار نظری نداشته ام و از دروغی که طرفداران آقای روحانی به اینجانب نسبت داده اند هم اصلا تعجب نمی کنم. چون حال و هوای رو به زوال دوران فریبکاری و غارتگری آن ها را درک می کنم و از جماعتی که 4 سال به همه دروغ گفته اند انتظار راستگویی ندارم.

از شخصی پرسیدن آیا در همه عمر خود یک کلمه سخن راست گفته ای؟ جواب داد اکر بگویم آری، یک دروغ دیگر گفته ام!!

 

غیر قابل انتشار: ۳
انتشار یافته: ۱
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۸
0
0
درهر حال اصل كار زشت زشت از همه دروغگويي اين شخصيت .....
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه