کد خبر: ۲۱۸۷۱۳
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۴

رحمانی فضلی در جمع خبرنگاران:مردم به شایعات توجه نکنند/تاکید بر حضور به‌موقع رای‌دهندگان پای صندوق‌ها

خرداد:وزیر کشور گفت: در این ساعت‌ها احتمال شایعات در فضای مجازی و افکار عمومی وجود دارد از مردم می خواهیم بدون توجه به همه این‌ها، نگاه‌هایشان به ستاد انتخابات و صدا و سیما باشد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی پس از بازدید از ستاد انتخابات کشور با حضور در جمع خبرنگاران عنوان کرد: امروز انتخابات دهمین دوره میان‌دوره‌ای مجلس و پنجمین دوره انتخابات شوراها و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری آغاز می‌شود.

او ادامه داد: لازم است از همه عوامل اجرایی  قضایی و ثبت احوال تشکر کنم باید از مردم خوب که در این ایام برای رعایت همه قوانین شرایط آرامی را ایجاد کردند تشکر کنم از همه می‌خواهیم که حضور به موقع و مستمر و به موقع سر صندوق داشته باشند و نیاز نباشد تمدیدهای زیاد داشته باشیم.

وزیر کشور یادآور شد: در این ساعت‌ها احتمال شایعات در فضای مجازی و افکار عمومی وجود دارد از مردم می خواهیم بدون توجه به همه این‌ها نگاه‌ها به ستاد انتخابات و صدا و سیما باشد.

او خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی با صیانت از آرا حفظ می‌کنند و هیچ‌گونه تغییری برای آرا و حتی یک رای رخ نمی‌دهد. ما این را تعهد می‌دهیم و رهبری نیز تاکید کردند دستگاه‌های اجرایی و نظارتی مورد اطمینان ایشان است. مردم با دیدن هرگونه تخلف به وزارت کشور یا استانداری‌ها و فرمانداری‌ها اطلاع بدهند مجددا تشکر می‌کنم و اعلام آغاز انتخابات را به تمامی شعب می‌دهم امیدوارم حماسه خوب و جدیدی را داشته باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه