کد خبر: ۲۱۸۸۰۱
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲

نماینده ولی فقیه در لرستان: دشمن بازنده انتخابات است

خرداد: نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‎آباد گفت: در واقع دشمن بازنده انتخابات است، چراکه حضور مردم موجب امنیت کشور است.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله سید احمد میرعمادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته خرم‎آباد که در مصلی الغدیر برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه امروز دو انتخابات مهم در حال برگزاری است، لذا بر همه مردم واجب است تا در انتخابات حضور حداکثری داشته‌ باشند.
 
وی تأکید کرد: انتخابات یک نعمت است در کشور ما به طور میانگین هر سال یک انتخابات برگزار می‌شود و امروز در ساعات اولیه رای‎گیری شاهد حضور پرشور مردم بودیم.
 
آیت‌الله میرعمادی با بیان اینکه هیچ‌جای دنیا مردم در گرمای هوا و زیر آفتاب نمی‌ایستند تا رای دهند، تصریح کرد: اگر امروز این امر را در کشور مشاهده می‌کنیم، نشانه وفاداری مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
 
خطیب نماز جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه، هر کس که رای بیاورد نباید مغرور شود، اضافه کرد: مردم در زمان تبلیغات به انتخابات شور بخشیدند و هر کس که در این رقابت‌ بتواند بر مسند قدرت بنشیند نباید مغرور شود.
 
وی با اشاره به اینکه در زمان تبلیغات و تا این ساعت مردم نظم اجتماعی را رعایت کردند، تأکید کرد: بعد از اعلام نتایج انتخابات مردم باید با رعایت نظم اجتماعی، کسی که رای آورد را قبول کنند.
 
میرعمادی با اشاره به فتنه سال ۸۸ خاطرنشان کرد: فضای آرام و اعتماد مردم موجب نظم اجتماعی می‌شود و در انتخابات کسی وجود ندارد که شکست خورده باشد و در واقع دشمن بازنده انتخابات است، چراکه حضور مردم موجب امنیت کشور است.
 
نماینده ولی فقیه در لرستان در ادامه با بیان اینکه مناسبت‌های این هفته همه افتخارآفرین بوده است، تصریح کرد: سالروز آغاز محاصره اقتصادی از سوی آمریکا اولین مناسبت این هفته در روز دوشنبه اول خرداد است. دومین مناسبت هفته نیز سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر است. چهارم خرداد نیز روز مقاومت دزفول نامیده شده است.
 
آیت‌الله میرعمادی اضافه کرد: محاصره اقتصادی ایران از سوی آمریکا در سال ۱۳۵۹ آغاز شده و این در حالیست که بعد از ۳۷ سال از گذشت تحریم‌های اقتصادی، کشور ما در رفاه و وفور نعمت است. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی روز به روز کشورمان بیشتر پیشرفت کرده و دلیل آن اعتماد به نفسی است که مردم با تکیه بر توان، ظرفیت و تبعیت از رهبر به دست آوردند.
 
وی درباره سالروز آزادسازی خرمشهر، خاطرنشان کرد: این روز را روز مقاومت و ایثار نامیده‌اند و آزادی خرمشهر نوعی معجزه از جانب خداوند بوده‌ است. خرمشهر با کمک خداوند و حماسه مردم آزاد شد و سبب پیروزی کشور در مقابل کفر و بعثی‌ها شد.
 
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به چهارم خرداد که روز مقاومت دزفول نامیده شده است، اضافه کرد: موضوع مهم این روز این است که با وجود برخورد موشک و گلوله به این شهر، باز هم نماز جمعه اقامه می‌شد و مردم تسلیم بعثی‌ها نشدند و همین امر موجب پیروزی این شهر شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه