کد خبر: ۲۱۸۸۸۴
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
خرداد: با پایان یافتن زمان رسمی رای گیری در ساعت 24 امشب و در حالی که بر اساس مر قانون مسئولین شعب موظف به اخذ رای از حاضران در پای صندوق های رای هستند. شماری از مردم در تماس با خرداد، تاکید کردند که در برخی شعب مسئولان حاضر به رای گیری از مردم نشده اند.

به گزارش خرداد؛ در دو فقره تماس از یوسف آباد و توانیر ( دانشگاه علامه) شهروندان اعلام کردند که به رغم ازدحام مردم در پای شعب اخذ رای در این دو صندوق مسئولان شعبه حاضر به اخذ رای نبوده و در حالیکه مردم در محوطه مدرسه ایستاده اند با بستن در حاضر به اخذ رای نیستند.

این در حالیست که بر اساس مر قانون مسئولان حوزه رای رای گیری موظف هستند تا آخرین نفر از مردم حاضردر پای صندوق ها اخذ رای کنند، حتی اگر این موضوع ساعت ها به درازا انجامد.

مسئولین نظارتی و اجرایی لازم است هر چه سریع تر به این موضوع رسیدگی کنند. حال که انتخابات با این وحدت و مشارکت بی نظیر و اهتمام جدی مسئولان اجرایی و نظارتی به احسن وجه برگزار و افتخاری برای ملت و نظام ثبت و ضبط گردیده چه بهتر است که اینگونه حاشیه های کوچک نیز  مرتفع شود  
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
0
0
اکثر حوزه ها گزارش رسمی از بیرون کردن مردم از حوزه ها دارد، کاش مردم زودتر می رفتند و کاش مسئولان تا حد ممکن همراهی می کردند تا همه آرا اخذ شود، به هر تقدیر این مشارکت حداکثری و بی سابقه همه را شوکه کرد
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرمخاطب ترین
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی