کد خبر: ۲۱۸۸۸۷
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
حماسه تان از حماسه سازی گذشت...

این ملت غوغا را ببین/ شکر این بلوغ و شرافت را هیچ کس نشاید

شور انتخابات با حماسه حضور جاویدان شد و منتخب ملت بر صندلی قدرت خواهد نشست، قدرت شما، قدرت یکان؛ یکان آرای ملتی که قطره قطره دریا شد و چون پشتوانه ای سترگ رئیس جمهوری منتخب را در مسیر پیش برد خواست و اراده ملی و مطالبات مردمی یاریگر خواهد بود.
سرویس سیاسی خرداد: نه کرور کرور کلمات و نه منظومه ای از جملات، هر چند آراسته، به هر میزان موزون و وزین و به هر مقدار پر طنین، نخواهند توانست حق مطلب را آنگونه که بایسته و شایسته است، ادا کرده و این موهبت و عزت و عظمت را بازتابی درخور دهند.

به گزارش خرداد؛ در آستانه 40 سالگی نظام جمهوری اسلامی، به رغم همه فراز و فرودهای تاریخی، به رغم همه دشمنی دشمنان همیشه براق خارجی، این ملت ازپس همه ادوار و دوران ها،از ورای همه فراز و نشیب ها، فراتر از همه انتظار و باورها،بار دیگر شکوه و جلوتی مثال زدنی را به منصه ظهور رسانده و چشمان جهانیان را خیره اینهمه شور و شعور مثال زدنی و بی مانند خود کردند.

بزرگ زرینی دیگر ورق خورد آنچنان پرفروغ و جاویدان که تا سال ها سال تلالوی دل انگیز آن در خاطر و جانمان باقی خواهد ماند،از گرمای آن جانمان روشن و دلمان مستحکم خواهد بود، با این ملت با این شور و شعور با این عزم حضور، هیچ سدی هر چند سترگ نخواهد توانست مانعی در برابر ملتی باشد که موقعیت شناس است و آگاه، نکته بین است و ایستاده بر آرمان ها، استوار است و ایستاده و هیچ چیز و هیچ کس نخواهد توانست از پس هر صحنه آرایی و هر حربه و تخریبی، آنان را از  مسیر پیشرفت ایران و ایرانی در مسیر بسط و تعمیم مردم سالاری باز ایستاند.

شکر گذار این بلوغ شماییم، سپاسگزار این شرافت شما، شمایی که نام جمهوری اسلامی ایران را یکبار دیگر بر تارک گیتی باز به درخششی اینچنین مرصوص به تجلی آوردید.

شور انتخابات با حماسه حضور جاویدان شد و منتخب ملت بر صندلی قدرت خواهد نشست، قدرت شما، قدرت یکان؛ یکان آرای ملتی که قطره قطره دریا شد و چون پشتوانه ای سترگ رئیس جمهوری منتخب را در مسیر پیش برد خواست و اراده ملی و مطالبات مردمی یاریگر خواهد بود.

فرق نمی کند، منتخب ملت که باشد و از کدام طیف و جناح ( البته که فرق می کند که کدامین گرایش و تفکر بر مسند تصمیم گیری باشد) مهم آنست که ما آمدیم و آرای خود را به صندوق ها ریختیم و حال آن رئیس جمهوری که منتخب نهایی اکثریت ملت خواهد بود، رئیس جمهوری همه آن مردم و ملتی است که ایچنین حماسی به صحنه آمدند، اینجا فرقی نمی کند که چه کسی رئیس جمهوری است، مهم آنست ک رئیس جمهوری اینچنین پشتوانه محکم ملی و مردمی دارد.

حال رقابت تمام شده و موسم رفاقت است، موسم همدلی همه قوا و ارکان نظام که یاریگر منتخب ملت در پیش برد مطالبات ملی و علایق و سلایق اکثریت منتخبین باشد، پیام این حضور واضح است و شکرگذاری آن معطوف به همدلی و هم افزایی همه ارکان و قواست.

تا ساعت و لحظاتی دیگر نتیجه نهایی اعلام و رئیس جمهوری منتخب مشخص خواهد شد، ان شاء الله که در ادامه این خلق حماسه مردمی، همه ارکان و اجزای نظارتی و اجرایی نیز به احسن وجه وظایف خود را اجرا و سپس همه حامیان و هوادران نیز در پاسداشت حضور مردمی بی هیچ حرف و سخنی پذیرای رای و نظر اکثریت باشند و این سرمایه عظیم و ملی را به بهترین وجه در مسیر ترقی و پیشرفت کشور قدر دانسته و این بلوغ و آگاهی عمومی را تا رسیدن به سر منزل مقصود همراه و همگام باشند.
 
صف هایی که گاه طول آن از ده و صدها متر فراتر رفته و تا کیلومتر نیز طول آن می رسید، شلوغی حضور در همه استان ها و شهرستان ها و روستاها که همگان آن را بی نظیر و فراتر از همیشه خوانده اند، صحنه های تاریخی رقم زد و باید دید با اعلام آمار رسمی میزان مشارکت که به نظر می رسد رکود همه ادوار گذشته را شکسته باشد تا چه میزان خواهد بود. اخبار رسیده از بسیاری استان ها تا این لحظه مشارکت بالای هفتاد درصدی را نشان می دهد و البته این آمار قطعا افزایش نیز خواهد داشت.

چه خوبست که قدر این ملت را بدانیم و رئیس جمهوری منتخب و منتخبین شورا یادشان باشد که چه سرمایه عظیمی پشتوانه حضور آنان در مناصب قدرت هستند و شکر این نعمت هر لحظه با خدمت برآورند. ان شاء الله 
  
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
0
0
مدیر محترم سایت خرداد، از دیار رئیس علی دلواری بوشهر با شما سخن می گویم :
سر تیتر سایت را به ابن عبارن تغبیر دهید؛
حماسه نبست ، قیامت است .
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه