کد خبر: ۲۳۱۰۲۰
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
طاهری :

وزیر ورزش برای استقلال و پرسپولیس کار بزرگی انجام داد

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با تقدیر از عملکرد وزیر ورزش و جوانان گفت : کار بزرگ او برای دو تیم مردمی استقلال و پرسپولیس به زودی با کاهش بدهی‌های مالیاتی بیشتر مشخص می‌شود.
خرداد:مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با تقدیر از عملکرد وزیر ورزش و جوانان گفت : کار بزرگ او برای دو تیم مردمی استقلال و پرسپولیس به زودی با کاهش بدهی‌های مالیاتی بیشتر مشخص می‌شود.

به گزارش خرداد، علی اکبر طاهری مدیر عامل پرسپولیس در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان درباره عملکرد مسعود سلطانی‌فر در حوزه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: عمده بدهی‌های استقلال و پرسپولیس در حوزه مالیاتی است و پیگیری‌های فراوان وزیر ورزش و جوانان و نشست‌های او با وزیر اقتصاد و امور دارایی و نیز مسئولان و مدیران مالیاتی کشور منجر به مسیری شده است که نوید بخش شفافیت مالی و کاهش چشمگیر بدهی‌های مالیاتی این دو تیم خواهد شد و به نظر من کار بزرگ وزیر برای دو تیم مردمی استقلال و پرسپولیس به زودی با کاهش بدهی‌های مالیاتی بیشتر مشخص می‌شود و از این بابت از او تشکر می‌کنم.

مدیر عامل پرسپولیس درباره حمایت وزیر از حضورش در این باشگاه هم گفت: بدون تعارف می‌گویم اگر حمایت‌ها و دلگرمی ایشان نبود در باشگاه پرسپولیس نمی‌ماندم و خوشبختانه با تفکر حمایتی و رویکرد خوبی که ایشان نسبت به هر دو مجموعه بزرگ استقلال و پرسپولیس دارد، روز به روز از مشکلات این تیم‌ها کاسته خواهد شد و نتیجه آن شادی دل هواداران و جوانان حامی فوتبال خواهد بود. امیدوارم در دوره جدید حضور ایشان با رای اعتماد نمایندگان در مجلس شورای اسلامی، توفیقات فوتبال باشگاهی کشور هم افزایش پیدا کند.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه