کد خبر: ۲۳۲۸۶۴
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۷
مرادی:

بیرانوند کارش را در تیم ملی حرفه‌ای انجام می‌دهد/ پیش نویس اساسنامه به دستم رسید

رییس فدراسیون وزنه‌برداری در مورد ابقای بیرانوند به عنوان سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: بیرانوند کارش را خیلی خوب و حرفه‌ای انجام می‌دهد و من به نتایجی که در بازی‌های داخل سالن آسیا گرفته می‌شود خوش‌بین هستم.
خرداد:رییس فدراسیون وزنه‌برداری در مورد ابقای بیرانوند به عنوان سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: بیرانوند کارش را خیلی خوب و حرفه‌ای انجام می‌دهد و من به نتایجی که در بازی‌های داخل سالن آسیا گرفته می‌شود خوش‌بین هستم.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، علی مرادی درباره اینکه تیم ملی وزنه‌برداری در بازی‌های داخل سالن آسیا باید چه نتیجه‌ای بگیرد تا محسن بیرانوند در سمت سرمربی‌گری تیم ملی ابقا شود، بیان کرد: تعاملاتی که بیرانوند با اعضای تیم ملی دارد را می‌بینیم و از کارش راضی هستیم. کارش را خیلی خوب و مانند یک مربی حرفه‌ای انجام می‌دهد. امیدواریم که در بازی‌های داخلی سالن آسیا هم تیم ملی وزنه‌برداری بتواند مدال‌های خوشرنگی را بگیرد. پس از آن شورای عالی فنی نظر مشورتی خود را می‌دهد و تصمیم نهایی در مورد سرمربی تیم ملی گرفته می‌شود. با این حال من بسیار به عملکرد او خوش‌بین هستم.

مرادی در مورد اینکه مشکلاتی که قبلا نسبت به کیفیت اردوها وجود داشت برطرف شده است یا خیر تصریح کرد: کیفیت و کمیت اردوها قبلا نسبت به خیلی از کشورهای دیگر که در وزنه‌برداری مشغول به فعالیت هستند بهتر بود. الان هم شرایط بسیار خوب است و حمایت کنندگان مالی کمک می‌کنند. ما توانستیم برای لیگ برتر هم پخش زنده بگیریم که ان‌شاءالله حمایت کنندگان مالی بیشتری ورود کنند.

او ادامه داد: ما در کنار این موارد سعی کرده‌ایم  تفاهم‌نامه‌هایی هم داشته باشیم. مانند امضای تفاهم‌نامه با فدراسیون روستایی و عشایری که ان‌شاءالله بتوانیم وزنه‌برداری را در روستاها هم بهبود ببخشیم.

رییس فدراسیون وزنه‌برداری در پاسخ به این پرسش که پیش‌نویس اساسنامه کمیته ملی المپیک در اختیارش قرار گرفته است و نظری در مورد آن دارد، تاکید کرد: بلی. پیش‌نویس اساسنامه در اختیار ما قرار گرفته اما باید آن را مطالعه کنم و سپس نقطه نظرات خود را اعلام کنم. اما به هر حال ابتدا باید پیش‌نویس اساسنامه به دست اعضای مجمع می‌رسید و سپس به IOC ارسال می‌شد و باید اول اعضای مجمع نظر می‌دادند. اکنون هم این پیش‌نویس باید توسط مجمع و هیات دولت مورد تایید قرار بگیرد و سپس دوباره برای IOC ارسال شود تا تایید نهایی گرفته شود. این کار یک مقدار زمان‌بر است و اگر تا زمان انتخابات کمیته ملی المپیک این کارها انجام نشود، انتخابات با تاخیر برگزار می‌شود. امیدوارم که مسئولان ارشد کمیته ملی المپیک این روند سرعت بخشند تا انتخابات سر موعد برگزار شود.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه