کد خبر: ۲۳۴۳۶۱
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
تعداد نظرات: ۷ نظر

عارف به حواشی فضای مجازی واکنش نشان داد/ توضیحات عارف درباره ژن خوب فرزندش!/از دیگر فراکسیون ها هیچ گلایه ای نداریم/ فراکسیون امید حقیقتا در همه عرصه ها تاثیر گذار بوده است!

خرداد: رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه این روزها افاضاتی در فضای مجازی در خصوص بحث ژن خوب شده است گفت: از مصاحبه پسرم به اندازه کافی در فضای توام با بداخلاقی سوءاستفاده شده است.

به گزارش خرداد به نقل از  ایسنا، محمدرضا عارف در حاشیه جلسه علنی امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران به ارائه توضیحاتی درباره مصاحبه پسرش و به دنبال آن مطرح شدن بحث ژن خوب در رسانه‌ها و فضای مجازی و بیان انتقاداتی به این موضوع پرداخت.

وی در پاسخ به این پرسش که نظر شما در خصوص بحث ژن خوب چیست گفت: نظر خوبی در این باره ندارم فکر می‌کنم افاضاتی که در این روزها در فضای مجازی انجام شده است به قدر کافی کفایت می کند.

نماینده تهران در پاسخ به این پرسش که آیا توصیه‌ای  به فرزندتان در این باره نداشته اید، گفت: همان توصیه‌ای که به تمامی جوانان دارم را به فرزند خود نیز می‌گویم این که چقدر موثر باشد و یا نباشد را نمی‌دانم.

وی افزود: در این باره به اندازه کافی بحث شده است. مصاحبه ای انجام شده که در فضایی توام با بداخلاقی از آن سوء استفاده شده است. ایشان به هر حال همواره شاگرد ممتاز بوده اند در هر مسابقه ای در دوران دبستان شرکت کرد اول شده؛ این موضوع را در مصاحبه‌اش مورد اشاره قرار داده و گفته که این مسئله را از پدر و مادرم به ارث برده‌ام که آنها نیز در تمامی مقاطع شاگرد اول بوده‌اند.

در ادامه خبرنگاری از عارف پرسید که آیا شما به دلیل بیان این صحبت تذکری به پسرتان نداده‌اید؟ چون از این صحبت تلقی می‌شود که جامعه را طبقه‌بندی کرده است. سوالی که عارف ترجیح داد با سکوت به آن پاسخ ندهد.

رئیس فراکسیون  امید در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص دلیل تغییرات در ترکیب هیئت رئیسه این فراکسیون گفت: آقای پزشکیان به دلیل درگیری‌های بسیار در هیئت رئیسه در این دوره کاندیدا نشدند. آقای صادقی نیز ترجیح دادند به دلیل اهمیت کار فراکسیون شفاف سازی و ماموریت حساس این فراکسیون  بیشتر زمان خود را صرف فراکسیون شفاف سازی کنند؛ به همین دلیل برای هیئت رئیسه فراکسیون امید کاندیدا نشدند.

عارف در پاسخ به سوال دیگری درباره طرح انتقادات برخی از اعضای فراکسیون امید نسبت به عملکرد فراکسیون  مستقلین در رای اعتماد به وزرا گفت: همانطور که فراکسیون امید براساس سازوکار خود عمل می‌کند سایر فراکسیون‌ها نیز مبتنی بر سازوکارشان اقدامات خود را انجام می‌دهند؛ لذا ما هیچ گله‌ای از دیگر فراکسیون‌ها نداریم.

خبرنگار مجددا از عارف پرسید که این پاسخ شما در حالی است که بعضی از اعضای فراکسیون امید برخی از نمایندگان عضو فراکسیون مستقلین ولایی را به زدو بند متهم کردند. عارف در پاسخ به این سوال گفت: ان‌شاءالله زدوبند و باج خواهی نبوده است و هرکسی بنا به تکالیف سیاسی و ملی خود رای داده است.

رئیس فراکسیون امید در پاسخ به سوال دیگری درباره برنامه‌های این فراکسیون در سال دوم فعالیتش برای رفع انتقادات نسبت به عملکرد این فراکسیون، گفت: انتقاد امری طبیعی برای کسانی است که فعالیت می‌کنند. اگر قرار باشد انتقادی مطرح نشود بهتر است کاری هم صورت نگیرد.

وی تاکید کرد: حقیقتا فراکسیون امید در تمامی صحنه‌ها حضور تاثیرگذار داشته است و توانسته انسجام بسیار خوبی را در تمامی مباحث مطروحه داشته باشد.

عارف به برگزاری جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید و تعیین اعضای جدید هیئت رئیسه این فراکسیون اشاره و اظهار کرد: اعضای فراکسیون امید روز گذشته با رای خود به عملکرد فراکسیون صحه گذاشتند. طبیعتا ما در آینده برای بهبود شرایط جلساتی را برگزار خواهیم کرد تا در نهایت فراکسیون بتواند امورش را با جدیت پیش ببرد.

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه فراکسیون امید در سال دوم کاری‌اش برنامه محوری را در سرلوحه کارش قرار داده است، افزود: هدف ما پیگیری برنامه‌ها و وعده‌های داده شده به مردم در زمان انتخابات و به دنبال آن انجام اقدامات در چارچوب برنامه ششم توسعه و اهداف دولت است؛ برای این موضوع پیگیری چند پروژه جدی به خصوص در حوزه معیشت و اقتصادی را در دستور کار داریم.

عارف در پاسخ به سوال دیگری درباره تلاش برخی از نمایندگان برای اعمال محدودیت در کار خبرنگاران و عکاسان مجلس گفت: اگر قرار به اعمال محدودیت در خانه ملت برای خبرنگاران باشد، طبیعتا نمی‌توان انتظار داشت که آنها حضوری جدی در دیگر بخش‌ها داشته باشند؛ لذا امیدوارم هیئت رئیسه این مشکلات را رفع کند.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پاسخ به سوال دیگری درباره معرفی نشدن وزیر پیشنهادی علوم  گفت: طبیعتا بهتر بود که سال تحصیلی با حضور وزیر علوم آغاز می‌شد. اکنون به هر دلیلی این اتفاق نیفتاد اما انتظار ما این است که رئیس‌جمهور هرچه سریعتر و بعد از اتمام تعطیلات مجلس  وزیر پیشنهادی را به مجلس معرفی کند تا این وزارتخانه تعیین تکلیف شود.

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۷
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۸
0
1
اگر من جای رهبر انقلاب بودم ' این آقا و پسرش را از مجموعه نظام اخراج میکردم و ایشان را در اسرع وقت به دستگاه قضایی معرفی میکردم....و در ملأ عام محاکمه میکردم ' و تمامی رانت های تصاحب شده بنام پدر -بکام پسر را...
البته ملت بزرگوار ایران بزودی او و دیگران را محاکمه میکند.
ولی اگر حکومت ورود کند اعتماد مردم بیشتر میشود.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۹
0
0
جرمشان چیست ؟اگر رهبر ومسولان نظام مثل شما فکر کنند باید فانحه این کشور ومردم ونظام راخواند به خاطر همین افکار کوچک وضعیف وحذفی و....... رهبر ومسول نمیشوید هرموقع کاره ای شدید این حرفها را بزنید بلاخره ظاهرا این اقادر توانایی وموفقیت علمی و خانوادگی نابغه اند چه شما بخواهی چه نخواهی یا خوشت بیاید یا نیاید ،اگر حرف شما درست باشه تخلفی انجام دادند قانون و سازمان بازرسی وقوه قضائیه هستند بی جهت جوسازی وتوهین نفرمائید باور کن اگر این فرصتها در اختیار بعضی ها شاید من شما باشه هیچ توقیقی ندارند ودو ریال نمیتونند در بیارند وبه سرمایه شان اضافه کنند واصل سرمایه را نیزمصرف وهدر میدهند و پس از مدتی باید کیسه کدایی دست بگیرند البته تبعیض وسواستفاده همیشه منفور ومذموم ومحکوم است از جانب هرکی باشه.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۹
0
0
ناشناس عزیز 00:17


یکی از جرم های مشهود ،شرکت هزاران میلیاردی ایرانسل و کسب رانت و متضرر شدن منافع ملی بخاطر اتصال پدرش به قدرت است.
و.....
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۹
0
0
بله نابغه در رانتخواری و پز دادن به آقازادگی و افتخار به آن.

ناشناس عزیز00:17 کمی تأمل در قبل از بیان ،نتیجه استفاده کامل از عقل کامل است - قصد ندارم با این ادبیات توهین کنم ،ولی تو که داری از این آقا بی هدف دفاع میکنی بدون شک اگر تخلف کرده باشد در تخلفلات شریکی.

بله قطعا" سازمان بازرسی و دیگر نهادها وظیفه دارند به این سری مسئله ها رسیدگی کنند-ولی فعلا" که چیزی حرکت مثبتی مشاهده نشده.

ان شاء الله که ورود نمایند و روشن نمایند ژن تأثیر گذار بوده یا رانت، قطعا" یک ژن اصیل از رانت استفاده نمیکند و فقط به نبوغ و توانایی خدادی بسنده میکند.

ژن آدم شریف ' هیچ موقع از رانت خوار و بچه مایه داری که جیب ملت را زده حمایت نمیکند.


#ژن_مستضعفین_برترین_ژن_است.
علی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۰
0
0
آقای عارف انسان به تمام معنایی هستند ایشان فوق العاده پاک وخدا دوست هستند زنده باد عارف زنده باد اصلاحات
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۱
0
0
کسی که باخدا باشد و مؤمن ' و در این سطح از قدرت حضور داشته باشد، قطعا" به فرزند هشدار میدهد که در جهت پائين نیامدن اعتماد ملی مردم' و کمرنگ شدن منافع ملی در پی این رانت ها نباشد و بیهوده به اقتصاد کلان وارد نشود ' .

.........
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۱
0
0
علی جان یک نکته: آقای عارف به هیچ عنوان آقای عارف را اصلاح طلب فرض نکن، بعدها متوجه حرف بنده میشوی.....
اسنادی رو میشود که چرخشی360 درجه داشته و دست به کارهایی زده است....
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه