کد خبر: ۲۳۴۶۴۱
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۹

سقوط 3 نفر در فاصله کمتر از یک ساعت از کوه

خرداد: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان از سقوط 3 نفر در کوه های مسجد صاحب الزمان(عج) در کمتر از یک ساعت در عصر امروز نهم شهریور ماه خبر داد.

به گزارش خرداد «علی عسکری» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اعلام این خبر، گفت: دختر بچه هشت ساله که امروز به جهت انجام  دعای عرفه به همراه خانواده خود به کوه‌های مسجد صاحب الزمان(عج) رفته بود به علت بی‌احتیاطی دچاره حادثه شد و شدیداً مصدوم شد.

وی با اشاره به استقرار گروه امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی در محل برگزاری دعای  از عرفه، اظهار کرد: در ساعت 17 از این حادثه مطلع شدیم که بلافاصله تیم‌های امداد و نجات به محل حادثه اعزام و دختربچه را به پائین کوه منتقل کردند و تحویل عوامل اورژانس دادند.

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان از حادثه دیگر که در ساعت 17 و 30 دقیقه در کوه‌های صاحب‌الزمان به وقوع پیوست، خبر داد و گفت: یک پسر بچه 5 ساله که به همراه خانواده به کوه‌های صاحب الزمان رفته بود، نیز دچار حادثه شد که توسط گروه امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی به پایین کوه منتقل و تحویل عوامل اورژانس شد.

وی به حادثه سوم اشاره کرد و یادآور شد: در ساعت 17و 40 دقیقه پس از اطلاع از سقوط پسر 14 ساله‌ای گروه امداد و نجات سازمان در محل حادثه حاضر شدند و این نوجوان مصدوم را به پایین کوه منتقل و تحویل عوامل اورژانس داده شد.

برچسب ها: سقوط ، کوه ، کرمان
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه