کد خبر: ۲۳۴۹۰۴
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۰
تعداد نظرات: ۲ نظر

حمایت نماینده لیست امید از مدیر دولت احمدی نژاد برای استانداری!

سرویس سیاسی خرداد : عملکردهای عجیب و غریب شماری از نمایندگان لیست امید گویا تمامی ندارد و این بار در استان ایلام در شرف خلق یک حماسه تازه هستیم!

به گزارش خرداد؛ عملکرد منفی فراکسیون امید و برخی نماینده های عضو آن که در غیاب یاران واقعی دولت و اصلاح طلبان در حوزه های مختلف با رای اصلاح طلبان و حامیان دولت توانستند رای مردم را کسب نمایند در برخی تصمیمات مهم از جمله انتخابات هیات رییسه مجلس و اخیرا در عدم  رای اعتماد به آقای مهندس بیطرف کاندیدای وزارت نیرو، متاسفانه از مباحث کاری مجلس شورای اسلامی گذشته و همکنون به مسایل مهم مدیریتی در استانها هم کشیده شده است.

در روزهای اخیر و با توجه به تصمیم وزارت کشور مبنی بر تغییر تعدادی از استانداران از جمله استاندار استان ایلام در میان بهت و حیرت همه اصلاح طلبان استان ،حامیان دولت و ستادهای مختلف حامی دکتر روحانی در استان، جناب آقای دکتر میرزایی نماینده محترم حوزه ایلام که تحت عنوان لیست امید به مجلس شورای اسلامی ورود پیدا نمود متاسفانه یک گزینه غیر اصلاح طلب و از مدیران منصوب شده در دوران دولت احمدی نژاد را جهت استانداری استان معرفی نموده که سابقه کاری ایشان صرفا در حوزه امنیتی بوده است.

نظر به اینکه گزینه دیگر معرفی شده به وزارت کشور از سوی مجمع نمایندگان استان آقای حجت اسماعیلی از اصلاح طلبان و حامیان دولت تدبیر و امید بوده که  از مدیران با رزومه کامل مدیریتی در پست های مختلف ملی واستانی است و مورد اجماع نسبی نیروهای همراه دولت نیز هست، برای همه حامیان دولت در استان ایلام چه اصلاح طلب و چه اعتدال گرا جای پرسش توام با گلایه مندی است که به چه دلیلی نماینده محترم  بجای حمایت از گزینه مورد حمایت حامیان دولت دوازدهم از شخصی دیگر حمایت می نمایند؟؟؟امید است پاسخ روشنی به افکار عمومی در این زمینه داده شود.
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
اصلاحات
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
0
0
آقای میرزایی نیز مانند غلام تاجگردن و برخی دیگر که به جناب بی طرف رأی ندادند ، اصلاح طلب نیستند،اصلاح طلب نما . آیا می دانید آقای ر.س که فرماندار کم سن و سال دو شهرستان استان اصفهان و احمدی نژادی های پر و پاقرص بوده و هست ، مشاور همین آقای میرزایی است؟
آیا می دانید غلام خان ، اصلاح طلبان گچساران و کهگیلویه را به شدت منزوی، متفرق کرده و عامل ظهور بی هویت ها در استانش شده است ؟
آیا می دانید در شرکت های دولتی وابسته به بانک های سپه و ملی ، چندین کارمند و معلم از گچساران و روستاهای اطراف آن ، به عضویت هیأت مدیره یا مدیریت بازرگانی و مالی و ... این شرکت ها در آمده اند ، فقط چون آرای غلام خان را با کمک شهرستانهای همجوار ، افزایش داده اند؟
ما اصلاح طلب باهویت هستیم نه بی هویت ؟
چرا آقایان تابش و ... دیگران در این چند سال از غلام خان ها حمایت می کنند و ... ، در حالی که مهندس بی طرف ، زیر بار آدم های تحمیلی تاج نرفت؟
من نیز یک اصلاح طلب زاگرس نشینم و حامی دولت ؛
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۳
0
0
جای تاسف است که بجای اینکه سابقه مدیریتی وتوانمندی شخص را برای یک شهرستان ویا یک استان درنظر بگیریم واینکه آیا این شخص می تواند سایه شوم بیکاری، فقر و... را ازسر یک شهر کوتاه کنه با گرایشهای سیاسی فرد بدون توان وتخصص و وابستگیهای او رای مثب می دهیم تا اینگونه باشد نباید به امید اصلاح در امور شهرستانهای پر مشکل باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه