کد خبر: ۲۳۵۶۵۷
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
تعداد نظرات: ۳ نظر

واکنش حسین الله کرم به خبر حضور بانوان سوری در ورزشگاه آزادی

خرداد: حسین الله‌کرم می‌گوید نمی‌تواند درباره بازی ایران و سوریه حرفی بزند چون اصلا نه بازی را دیده و نه اتفاقات و حرف و حدیث‌هایش را!

به گزارش خرداد به نقل از خبرآنلاین، بازی ایران و سوریه ، نتیجه ای که در آن رقم خورد. بحث حضور بانوان در پشت درهای آزادی و تصاویر خانم های سوری که با حجاب نامناسب به استادیوم آزادی امده بودند ، باری دیگر مسئله حضور خانم‌‌های ایرانی در ورزشگاه‌ها را به مسئله‌ای اساسی در کشور بدل کرد. 

خیلی ها را یاد منتقدان حضور بانوان انداخت و در راس منتقدان حضور بانوان در ورزشگاه ها، سردار حسین الله کرم قرار دارد. یکی از سران تشکل انصار حزب الله که آخرین بار در نماز جمعه تهران طوماری علیه ورود خانم ها به ورزشگاه ها پر رکده بود.

اما حالا او بعد از این اتفاقات ، چه نظری درباره مسئله ورود بانوان به ورزشگاه ها، مسئله حضور خانم های سوری در آزادی با حجاب نامتعارف و بازتاب های توئیتری این ماجرا دارد؟
 
او  می گوید: «من اصلا بازی را ندیدم که درباره نتیجه و بحث های دیگر صحبت کنم .» اما بالاخره این اتفاق کلی بازتاب داشته و کلی عکس هایش در فضای مجازی چرخیده اند. الله کرم در این باره هم همان نظر را دارد: «ندیدم، حتی عکس هایی که در فضای مجازی می گویید از حضور خانم های سوری منتشر شده را هم ندیدم و تا ندیدم نمی توانم درباره اش چیزی بگویم. بگذارید بروم عکس ها را ببینم و بعد درباره اش حرف بزنم.» 

آیا نظر آقای الله کرم درباره مسئله ورود بانوان به ورزشگاه ها همچنان همان است که تا امروز بوده؟ او دوباره می گوید: «بگذارید این واکنش های بازی ایران و سوریه و فضایی که می گویید را ببینم ، بعد در این باره هم اظهار نظر می کنم!»
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۳
سعید
United States
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
0
3
بسه دیگه حالمون از این همه ریا وسلوس بهم خورده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
0
3
اونها مهم نیستن آقای اله کرم نه؟یا حزب مقابل نبوده شما طبق مصلحت بکوبید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۷
0
0
با سلام اقایون محترم برای حفظ شان و منزلت و جاوگیری از پایمال شدن حقوق خانمها به ورزشگاه نرن
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه