کد خبر: ۲۳۶۱۱۳
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۷
خرمگاه:

هواداران استقلال منتظر روزهای قشنگ باشند

مربی استقلال می‌گوید این تیم به دوران اوج خود بازخواهد گشت.
خرداد:مربی استقلال می‌گوید این تیم به دوران اوج خود بازخواهد گشت.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، محمد خرمگاه مربی استقلال که به جای منصوریان در نشست خبری پس از بازی برابر گل گهر سیرجان حاضر شده بود، درباره این بازی گفت: از هواداران استقلال به خاطر حمایت در روزهای سخت تشکر می کنم. لازم است که بگویم آقای منصوریان شرایط خوبی نداشتند و ضمن عذرخواهی، به همین دلیل در نشست حاضر نشدند. به شرایط زمین عادت نداشتیم و شرایط برای ما جدید بود. بازی به شکلی پیش رفت که می دانستیم هیچ تیمی در آن برتر نیست. در بازی حذفی باید به تیم حریف احترام بگذاریم زیرا جام حذفی، جام شگفتی ها است و ما از این موضوع آگاه بودیم.

وی افزود: می خواستیم خیلی زود به گل برسیم و از آن محافظت کنیم. توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم اما یک گل دریافت کردیم ولی در نهایت به بازی برگشتیم و برنده بودیم. از هوادارانمان تشکر ویژه ای دارم زیرا در شرایط سخت از ما حمایت کردند. به آنها این نوید را می دهم که روزهای قشنگ را خواهند دید و امیدوارم با صبوری خود به ما کمک کنند تا این اتفاق رخ دهد.

خرمگاه درباره داوری حسین زرگر بیان کرد: من هیچ وقت درباره داوری حرف نزدم زیرا این موضوع ایده کادرفنی است. ما در برد و باخت درباره داوری حرف نزدیم زیرا تیم داوری کار خود را انجام می دهد.

او درباره تیم گل گهر سیرجان، اظهار کرد: از نظر فیزیکی تیم بسیار خوبی بودند و این موضوع قابلیت فوتبال لیگ یک است. این ویژگی فوتبال لیگ یک است که شرایط را برای حریف سخت کنند و ما نیز پیش بینی این موضوع را می‌کردیم.

خرمگاه در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنید برابر پارس جنوبی نیز برنده از زمین مسابقه خارج شوید، عنوان کرد: ما تلاش می کنیم تا برابر پارس جنوبی جم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی در ادامه درباره شرایط میزبانی سیرجانی ها، گفت: شرایط ورزشگاه به شکلی است که برای هر تیمی وجود دارد. از مهمان نوازی خوبی مردم سیرجان تشکر می کنم. امیدوارم امسال سال خوبی برای این تیم و تماشاگران سیرجانی باشد.

خرمگاه در پایان در پاسخ به این سوال که آیا استقلال مدعی قهرمانی جام حذفی است، عنوان کرد: ما تلاش می کنیم تا با برنامه ریزی به قهرمانی جام حذفی دست پیدا کنیم.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه