کد خبر: ۲۳۶۲۸۵
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۰
کولاکوویچ:

بازیکنان را در پست‌های متفاوتی آزموده‌ام

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه در ست‌های پایانی دیدار با تیم «جی تکت استینگز» ژاپن بازیکنان در پست‌هایی متفاوتی آزمودم، گفت: بازی در این پست‌ها برای ملی‌پوشان ایران دور از واقعیت بود و در موقعیت دشواری قرار گرفتند.
خرداد:سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه در ست‌های پایانی دیدار با تیم «جی تکت استینگز» ژاپن بازیکنان در پست‌هایی متفاوتی آزمودم، گفت: بازی در این پست‌ها برای ملی‌پوشان ایران دور از واقعیت بود و در موقعیت دشواری قرار گرفتند.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، ایگور کولاکوویچ بعد از دیدار تدارکاتی تیم ایران در ژاپن افزود: این بازی، تمرینی برابر یکی از باشگاه‌های ژاپن بود که یک ستاره به نام کازیسکی داشت. در ست اول کمی با بازی آنها ناآشنا بودیم و نتوانستیم خود را هماهنگ کنیم چون مکتب والیبال آنها کاملاً با ایران متفاوت است.

وی با بیان اینکه متاسفانه در ست اول غفور کمی درد از ناحیه شانه داشت و مجبور شدیم او را از زمین خارج کنیم، گفت: بعد از آن ایران به بازی برگشت و به روند عادی خود ادامه داد و سه ست بعدی بسیار خوب پیش رفت. در دو ست آخر با ترکیب متفاوتی ظاهر شدیم که کار کمی برای ایران دشوار شد و ژاپنی ها به خصوص در ست پنجم به خوبی از این فرصت استفاده کردند. به هر حال تمرین خوبی بود. سه ساعت در زمین تلاش کردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به این سئوال که چرا در ست های آخر از بازیکنان نیمکت نشین استفاده کردید؟ گفت: همانطور که گفتم آنها را در پست هایی قرار دادم که برایشان دور از واقعیت بود و در موقعیت دشواری قرار گرفتند. به همین خاطر بود که از ست پنجم به بعد فرصت را از دست دادیم و ژاپنی ها شایسته تر ظاهر شدند و پیروز شدند. اما تکرار میکنم که برای ما مهم این است که سه ساعتی را در زمین تمرین و برابر این تیم دست و پنجه نرم کردیم و برای بازیکنان این بازی مفید واقع شد.

تیم ملی والیبال ایران امروز (شنبه) در آستانه شروع جام قهرمانان بزرگ مردان جهان در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم «جی تکت استینگز» ژاپن رفت و سه بر یک به پیروزی رسید.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه