کد خبر: ۲۳۶۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۲
سرمربی تیم ملی والیبال:

بازیکنانم را در پست های مختلف آزمودم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران معتقد است در رویارویی با تیم باشگاهی از ژاپن توانسته است بازیکنانش را در پست های مختلف بیازماید تا به بهترین ترکیب برای حضور در جام قهرمانان بزرگ مردان جهان را پیدا کند.
خرداد: سرمربی تیم ملی والیبال ایران معتقد است در رویارویی با تیم باشگاهی از ژاپن توانسته است بازیکنانش را در پست های مختلف بیازماید تا به بهترین ترکیب برای حضور در جام قهرمانان بزرگ مردان جهان را پیدا کند.

به گزارش خرداد از فدراسیون والیبال ، ایگور کولاکوویچ پس از دیدار تدارکاتی برابر تیم جی تکت استیگز ژاپن گفت: در این آزمون برای برخی از آنان دور از واقعیت بود و به گونه ای درموقعیت دشواری قرار گرفتند.
وی ادامه داد: این بازی، تمرینی برابر یکی از باشگاه های ژاپن بود که از تک ستاره ای به نام کازیسکی بهره می برد و کار در ست اول به دلیل سبک متفاوت ژاپنی ها برای ما سخت بود و نتوانستیم به هماهنگی مورد نیاز دست یابیم .
وی با بیان اینکه متاسفانه در ست اول ، امیر غفور ، کمی درد از ناحیه شانه داشت و مجبور شدیم او را از زمین خارج کنیم، اظهار کرد: پس از آن ، سه ست دیگر برای ایران به خوبی گذشت زیرا در دو ست آخر با ترکیب متفاوتی ظاهر شدیم که کار را برای ما سخت کرد و ژاپنی ها از همین روند استفاده کردند .
کولاکوویچ مسابقه تیم ملی والیبال در برابر تیم باشگاهی ژاپن را تمرینی خوب عنوان کرد و افزود: قرار دادن بازیکنان در پست های جدید، کار را برای بازیکنان ما سخت کرد و به همین خاطر در بخشی از بازی فرصت را از دست دادیم و ژاپنی ها شایسته تر ظاهر شدند و نتیجه یک ست را بدست آوردند؛ اما برای ما مهم این بود که توانستیم با این بازی سه ساعت پیوسته در زمین تمرین کنیم و این برای بازیکنان ما خیلی مفید بود.
تیم ملی والیبال ایران امروز (شنبه) در آستانه شروع جام قهرمانان بزرگ مردان جهان در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم «جی تکت استینگز» ژاپن رفت و سه بر یک به پیروزی رسید.
هفتمین دوره مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ مردان جهان از 21 تا 26 شهریورماه به مدت 6 روز به میزبانی دو شهرناگویا و اوساکا ژاپن برگزار می شود. 
سعید معروف، سیدمحمد موسوی، امیر غفور، فرهاد نظری افشار، فرهاد قائمی، میلاد عبادی‌پور، رضا قرا، محمدجواد معنوی‌نژاد، سامان فائزی، مسعود غلامی، مهدی مرندی، مصطفی حیدری، فرهاد سال‌افزون و مجتبی میرزاجانپور 14 بازیکن اعزامی ایران به این رقابت ها هستند. 
در این رقابت ها تیم هایی از ژاپن، ایران، فرانسه، برزیل، آمریکا و ایتالیا با سهمیه فدراسیون جهانی در این رقابت ها حضور دارند. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه