کد خبر: ۲۳۶۹۲۰
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
تعداد نظرات: ۸ نظر

جمعیت کشور باید به 150 میلیون نفر افزایش یابد

خرداد: امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در گرامیداشت روز جهانی دریانوردی ضمن تبریک به دریانوردان با بیان اینکه تاکید مقام معظم رهبری بر استفاده از منابع دریایی در بحث توسعه دریامحور است، خاطر نشان کرد: زمانی می‌توانیم به توسعه دریامحور دست یابیم که در دریا اقتدار داشته باشیم که خوشبختانه امروز این اقتدار در دریا وجود دارد.
به گزارش خرداد؛ امیر سیاری گفت: در جهت پیشرفت دریامحور استفاده از ظرفیت‌های دریایی حائز اهمیت است و برای موضوع آمایش جمعیت باید به توسعه دریامحور توجه کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: در حالی که امروز جمعیت کشورمان 80 میلیون نفر است طبق فرمایشات مقام معظم رهبری این تعداد جمعیت باید به 150 میلیون نفر افزایش پیدا کند. خوشبختانه در کشور ما تمام امکانات برای افزایش جمعیت به 150 میلیون نفر وجود دارد.

امیر دریادار سیاری با اشاره به محوریت بخشی از کشورمان از زیرساخت‌ها اظهار کرد: اگر کشور را به دو قسمت تقسیم کنیم می‌بینیم که تمام شاخص‌های توسعه در بخش‌های شمالی و غربی وجود دارد اما این شاخص‌ها در مناطق جنوب و جنوب شرقی کمتر است.
وی ادامه داد: برای آمایش سرزمین نیاز به زیرساخت‌ها و استفاده از منابع دریایی وجود دارد، گفت: قطعا باید جمعیت به سمت سواحل کشور هدایت شود.

وی گفت: اگر روند توزیع زیرساخت‌ها به همین منوال باشد آینده نامعلومی خواهیم داشت.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه یکی از عوامل موثر در افزایش مهاجرت کمبود آب است، گفت: ‌می‌توانیم با توسعه سواحل جنوبی جلوی مهاجرت‌ها را بگیریم. جنوب زاگرس به سمت دریاهای آزاد و جنوب البرز به سمت دریاهای آزاد خالی از جمعیت می‌شود و تنها راه این است که آمایش سرزمین انجام شود و غیر از این هیچ راهی وجود ندارد.

سیاری تاکید کرد: برخی‌ها مدعی هستند در جنوب کشور احتمال سونامی و زمین لرزه وجود دارد اما این طور نیست اگر این طور بود تاکنون ژاپن تخلیه شده بود. امیدوارم مسئولان تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیر به موضوع آمایش سرزمین توجه خاص و اقدام و عمل داشته باشند.
غیر قابل انتشار: ۲
انتشار یافته: ۸
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
0
2
امیر سیاری خیلی بیجا کرده در امور غیر مرتبط با مسئولیتش نظر میده
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
0
1
شاید امکانات برای فرزندان آقا زاده ها مهیاست مرد حسابی چقدر جوان بیکار داریم با کدام منابع تولید با این اقتصاد بیمار همین جمعیت را امنیت شغلی واقتصادی ورفاه برایشان تامین کنید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۳
0
1
امیر چن صد هزار نفر با آقا اده ها و دورو بریا و نورچشمیهاشون از اون بالائیها به اندازه 79 میلیون پولل دارن و حقشون خورده میشه مردم نون ندارن بخورن نفست از جای گرم بلند میشه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۳
0
1
مثل اینکه وضعش خوبه،بهتره خودامیر واطرافیان وبستگانش در تحقق این شعار ومعروف اقدام کنند تا الگویی برای دیگران شوند .
ایران من
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۳
0
1
سیاری کجایی دقیقا ؟؟

تو ایران نیستی مطمئنم ....

1 : ازدیاد جمعیت به نیروی دریایی چه ؟

2 : دقیقا منظورت از همه ی امکانات چیست ؟؟

3 : به نظرم من هم مانند تو حقوق میگرفتم باید به جای 150 میلیون جمعیت بشه 250 میلیون نفر ...

4 : کلا چقدر دریافتیته ؟؟؟

5 : این حرفها از بیکاریه ...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۳
0
1
حرف بيجا و غير مسئؤلانه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۴
0
1
بیکاری و بی پولی و گرانی بدون امید به اینده ترافیک و شلوغی شهرها بدون زیرساخت پیش بسوی هر نفر ده تا بچه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۵
0
1
اینها و مسیولین حکومتی وقتی 9/8میلیون حقوق براشون زیر خط فقره دغدغه نون و جا ندارن هر جا هم که گیر کردن اسم شهدا و ارزشهای انقلاب و...میبرن یکی نیست بپرسه انقلاب کردیم که فاصله طبقاتی و فساد و اشرافیگری و اختلاس و آقازاده بازیها از بین بره دریغ که فقط اسامی عوض شد بانکها هم که بعد انقلاب ربا خواری رو شرعی کردن
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه