کد خبر: ۲۳۷۰۷۱
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
چوب حراج بر سر سپیدرود؛

بفرمایید تیم لیگ برتری 3 میلیارد تومان!

رییس هیات فوتبال استان گیلان می‌گوید امتیاز تیم لیگ برتری این استان یعنی سپیدرود را می‌توان با تنها 3 میلیارد خرید!
خرداد:رییس هیات فوتبال استان گیلان می‌گوید امتیاز تیم لیگ برتری این استان یعنی سپیدرود را می‌توان با تنها 3 میلیارد خرید!

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا، مصاحبه اخیر الماسخاله، رییس هیات فوتبال استان گیلان نشان می‌دهد، سپیدرودی‌ها هنوز هم با مشکلات مالی دست به گریبان هستند، مشکلاتی که گویا باعث شده تا آنها هیچ ابایی از فروش امتیاز تیم نداشته باشند و بگویند حتی با 3 میلیارد تومان نیز امتیاز این تیم را خواهند فروخت.
 این پیشنهاد عجیب در حالی مطرح می‌شود که تیم‌های دیگری از جمله نفت تهران که بدهی‌های فراوانی نیز به دنبال خود دارد به مراتب با قیمتی گرانتر دست به دست می‌شود. البته قیمت عنوان شده به اضافه مطالبات کادر فنی، بازیکنان، هزینه‌های جاری و البته بدهی‌های این تیم محاسبه خواهد شد که باز هم با وجود این از قیمتی حدود 20 میلیارد بیشتر نخواهد شد. الماسخاله می‌گوید: «طبق قانون هیات فوتبال هیچ استانی حق تیمداری ندارد و ما هم هیچ وقت مالک باشگاه سپیدرود به حساب نمی‌آییم. ما حاضر هستیم این تیم را با 3 میلیارد واگذار کنیم و هرکس توان خرید دارد به رشت بیاید و ما نهایت همکاری را با او انجام می‌دهیم. البته 3 میلیارد قیمت امتیاز این باشگاه است و خریدار جدید باید پول قرارداد بازیکنان و کادر فنی را هم پرداخت کند.»

 


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه