کد خبر: ۲۳۷۰۷۹
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
سلطانی فر:

هنوز نامه استعفای قریب به دست من نرسیده است

وزیر ورزش و جوانان درباره استعفای رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: من هیچ نامه‌ای مبنی بر استعفای آقای قریب از ایشان دریافت نکردم.
خرداد:وزیر ورزش و جوانان درباره استعفای رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: من هیچ نامه‌ای مبنی بر استعفای آقای قریب از ایشان دریافت نکردم.

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا، سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه تقدیر از  ورزشکاران دو و میدانی گفت: روی ورزش‌های پایه و پرمدال مانند ژیمناستیک، دو و میدانی و شنا و همچین تیراندازی و قایقرانی و شمشیربازی که تعداد مدال‌های فراوانی را در رویدادهای مهم آسیایی و المپیک به خودشان اختصاص می‌دهند را برنامه‌ریزی گسترده‌ای انجام داده‌‌ایم که ان‌شاءالله با توجه به ظرفیت‌های خوبی که داریم در آینده سکوهای مسابقات مهم را کسب کنیم.

وی افزود: در مسابقات اسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در تعدادی از این رشته‌ها شانس مدال طلا و روی سکو داریم من باور این است با استعدادهایی که داریم در رشته دو و میدانی هم با کسانی که در این رشته در حال فعالیت هستند و با استعدادهای جدیدی که در مناطق مختلف کشور هستند فکر می‌کنم زمان آن رسیده که نقره احسان حدادی در ۲۰۱۲ لندن را در رشته‌ای دیگر دو و میدانی کسب کنیم.

وزیر ورزش اظهار داشت: شما می‌دانید که در مسابقات دوی ۱۰۰ متر فاصله نفر اول و نفر دوم چیزی در حدود ۶۰صدم ثانیه است البته این خود ۶۰صدم ثانیه هم اگر قهرمان آماده باشد می‌تواند به مانند اوسین بولت ۹ مدال طلای المپیک را بگیرد. البته بچه‌های ما وضعیت خوبی دارند و فکر می‌کنم بایستی با شرکت در تورنمنت‌‌های مختلف جهانی و حضور مربیان درجه یک این عزیزان خود را به شرایط جهانی نزدیک کنند. ان‌شاءالله امیدواریم رشته‌های مدال آور ما در المپیک محدود به سه رشته اصلی نشود و امیدوارم در المپیک ۲۰۲۰ توکیو در دو و میدانی مدال بگیریم، در شنا مدال بگیریم، در سنگ‌نوردی، در تیراندازی و همچنین در قایقرانی و دیگر رشته‌هایی که روی آن کار می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا قلباً به این صحبت‌هایی که کردید اعتقاد دارید، گفت: قطعاً جواب من به این سؤال مقابل دوربین‌ها مثبت است. ما الان فکر می‌کنیم از نظر سخت‌افزاری برخلاف تصور خیلی‌ها هیچ مشکلی نداریم و کمبود فضا و مکان برای ما وجود ندارد. ما حدوداً‌ استادیوم ۱۰ تا ۱۵ هزار نفره ساخته و یا افتتاح کرده‌ایم. طی چند سال آینده در بروجرد و اردبیل چند استادیوم برای دو و میدانی خواهیم ساخت تا سطح کیفی شرکت‌کنندگان بالا برود. البته باید سطح علمی مربیان‌مان را ارتقا بدهیم و به همین منظور باید از مدرسان درجه یک خارجی استفاده کنیم. 

سلطانی‌فر در مورد رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: معاون حقوقی در این رابطه مصاحبه کرد و موضوع را به صورت شفاف گفت.

وی درباره استعفای رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: من هیچ نامه‌ای مبنی بر استعفای آقای قریب از ایشان دریافت نکردم.

وزیر ورزش درباره اعزام نشدن تیم ملی شنا به مسابقات آسیایی گفت: این موضوع فقط یک ناهماهنگی بوده که امکان دارد در  هر عرصه به وجود بیاید قرار نیست اگر یک تعداد ورزشکار به خاطر ناهماهنگی اعزام نشوند ما رئیس فدراسیون را برکنار کنیم. من از معاون ورزش قهرمانی درخواست کردم تا این موضوع را بررسی کند تا اگر کسی تخلف یا قصوری کرده با آنها برخورد شود.

سلطانی‌فر در مورد پرداخت پاداش صعود به جام جهانی به ملی‌پوشان فوتبال نیز گفت:‌ این پاداش پرداخت شده است.


پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه