کد خبر: ۲۳۷۰۹۷
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
تعداد نظرات: ۱ نظر

مدیران ارشد نظام در مسیر باور عمیق امام به جوانان عمل کنند/ دولت و جوانان مصداق جمله قرآنی «وای بر کم فروشان» هستند

خرداد: رئیس کتابخانه ملی گفت: امام باور عمیقی به جوانان داشت و این باور باید در مدیران ارشد نظام وجود داشته باشد و اگر غیر از این باشد، ما نمی‌توانیم از ظرفیت‌های خود استفاده کنیم.

به گزارش خرداد از ایلنا، اشرف بروجردی در نخستین همایش جوانان و توسعه و تعالی ایران با بیان اینکه جایگاه و نقش جوانان در توسعه و تعالی ایران اسلامی بی بدلیل است، گفت: شاهد بودیم در دوران مختلف بعداز انقلاب  جوانان حضور داشته‌اند. جوانان نقش سازنده‌ای در در عرصه‌های مختلف دارند. خلاقیت، پویایی و انرژی که در جوانان وجود دارد،‌ منشاء رشد و شکوفایی کشور می‌شود.

بروجردی خاطرنشان کرد: در وهله نخست این دولت است که باید از انرژی جوانان استفاده کند و سپس این خود جوانان هستند که باید ورود کنند. ما نباید منتظر کسی باشیم که کشور را آباد کند. خودمان باید دست به کار شویم.

رئیس ستاد زنان روحانی در انتخابات با اشاره به حدیثی از پیامبر عنوان کرد: حضرت محمد(ص) فرمودند دوست دارم جوانان را در راه کسب علم و دانش و یا کار و فعالیت ببینیم وظیفه ما است که شرایط را فراهم کنیم.

وی ادامه داد: امام باور عمیقی به جوانان داشت و این باور باید در مدیران ارشد نظام وجود داشته باشد و اگر غیر از این باشد، ما نمی‌توانیم از ظرفیت‌های خود استفاده کنیم.

بروجردی خاطرنشان کرد: دولت و جوانان مصداق جمله قرآنی «وای بر کم فروشان» هستند، چرا این جمله را می‌گویم چون اگر دولت شرایط را برای جوان‌هایی که به میدان آمده‌اند آماده نکند، مصداق همین جمله هستند.

وی خطاب به جوانان گفت: من در دوران جوانی شرایط سختی را پشت سر گذاشته‌ام و دلم می‌خواهد جوانان بدانند که آرامش امروز از کجا نشأت گرفته است.

رئیس کتابخانه ملی افزود: برخی از جوانان می‌گویند دولت برای ما چه کرده، باید بپرسیم ما برای دولت چه کردیم؟ این یک رابطه دو طرفه است و امیدوارم شرایطی فراهم شود که جوانان در عرصه‌های مختلف ایفای نقش کنند.
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۴
0
0
چه جوک قشنگی مسئولین و مدیران حکومتی چطور آرمانهای امام که مبارزه با فساد و رانت و اختلاس و رابطه و اشرافیگری هست و کم کردن فاصله طبقاتی رو برعکس عمل کردن تو شعار دادن نون به نرخ روز میخورن تو عمل سود شخصی که مملکت به این فلاکت افتاده
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه