جایی که مردم از دولتشان بترسند، ستم حاکم است و جایی که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.    «توماس جفرسون»      
کد خبر: ۲۳۹۲۷۱
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
تعداد نظرات: ۱۱ نظر

حمله تازه کیهان به سید محمد خاتمی و نقشه سید حسن خمینی!

خرداد: روزنامه کیهان در پی انتشار تصاویر رئیس مجلس در کنار رئیس جمهوری اسبق به این موضوع واکنش نشان داده و حمله تندی را متوجه سید محمد خاتمی کرد و البته از نقشه سید حسن خمینی هم پرده برداشت!

به گزارش خرداد؛ کیهان در شماره امروز خود نوشت: 

چند روز پیش برنامه وداع با پیکر مرحوم آیت‌الله راستی‌کاشانی در حسینیه جماران برگزار شد که روسای صداوسیما و مجلس نیز در این مراسم شرکت کردند اما با تله‌گذاری برخی مرتبطان فتنه‌گران، آقایان علی عسکری و علی لاریجانی برای لحظاتی در کنار خاتمی نشستند که همین سوژه کانال‌ها و سایت‌های وابسته به فتنه‌گران شدند تا چنین القا کنند که حساسیت نظام نسبت به خط قرمز فتنه کاهش پیدا کرده است.
این القای موذیانه درحالی است که رهبر معظم انقلاب بارها، به اعتبار حرمت‌شکنی و ظلم انجام گرفته در فتنه سال 88 و ایراد اتهام خائنانه خیانت در امانت رای مردم، تصریح کرده‌اند که فتنه خط قرمز نظام است. ملت مومن و انقلابی نیز با راهپیمایی 9 دی نشان دادند که دلشان با عوامل آشوب‌های نیابتی صاف نمی‌شود.
درعین حال برخی گزارش‌ها حاکی است که در اتفاق روز مراسم وداع با پیکر مرحوم راستی‌کاشانی، صحنه‌سازی و شیطنت صورت گرفته است. جهان‌نیوز در این زمینه به نقل از شاهدان عینی می‌نویسد که خاتمی در کنار سیدحسن خمینی حضور داشت. آقای عسکری رئیس سازمان صداوسیما که وارد حسینیه شد، مسئول ویژه استقبال از مسئولان در حسینیه جماران به استقبال رفت. درحالی‌که آقای عسکری می‌خواست به میان جمعیت برود او را به سمت همان دالان داربستی پوشیده شده از پارچه‌سیاه‌های محرم برد. سیدحسن هم به آن مسئول انتظامات اشاره‌ای کرد که مهمان ویژه را به جایگاه ویژه هدایت کند. بالاخره آقای عسکری به آن دوراهی انتهای دالان رسید و مواجه شد با استقبال ویژه سیدحسن خمینی که یک ‌جا میان خودش و سیدمحمد خاتمی برای رئیس صداوسیما خالی کرده بود. برایم جالب بود که ببینم رئیس رسانه‌ای که یک فریم از خاتمی تصویر پخش نمی‌کند چه عکس‌العملی نشان می‌دهد. آقای عسکری خودش را متمایل کرد که به سمت چپ برود که برخی افراد سیاسی نشسته‌اند اما سیدحسن به‌شدت اصرار کرد که اینجا تشریف بیاورید...
البته معلوم بود که رئیس صداوسیما خیلی معذب و ناراحت اما درنهایت ناراحتی ادب و لبخند روی لبش را حفظ می‌کرد و البته یک کلمه هم با دو تا سید صحبت نکرد.
درهر صورت، آنچه از آقایان عسکری و لاریجانی به عنوان مسئول نظام جمهوری اسلامی انتظار می‌رود، تاکید بر مرزبندی با فتنه و سران آن - ازجمله خاتمی - است و برای زدودن آثار شیطنت رسانه‌های وابسته به فتنه‌گران لازم است این اظهار برائت و انزجار صراحتا اعلام شود.
درعین حال باید تاکید کرد که گرفتاری خودساخته خاتمی، با این قبیل رفتارهای تله‌گذارانه و شیادانه وی و هم‌شبکه‌هایش برطرف نمی‌شود. حداقل کاری که او باید بکند ابراز ندامت و عذرخواهی صادقانه از نظام و مردم است. معمای پیچیده‌ای نیست که نشود فهم کرد. خاتمی چندین بار در محافل خصوصی و حتی در دیدار با برخی فعالان دانشجویی تصریح کرده است که می‌دانست تقلب مورد ادعا در انتخابات سال 88 واقعیت ندارد.
او یا باید تکذیب کند که بارها در دیدارهای خصوصی و محفلی چندین و چند بار به دروغ بودن ادعای تقلب اذعان کرده، که نمی‌تواند. چون هم شاهدان اذعان او فراوان و متعدد هستند و هم در آن صورت باید تقلب 11 میلیون رایی را ثابت کند. یا اینکه براساس اعتراف درست خود، به مردم توضیح دهد برای چه کتمان شهادتی به این مهمی کرده، بلکه برخلاف علم خود، سردسته مدعیان تقلب و تحریک‌کنندگان مردم به آشوب شده و آن خسارت عظیم را که موجب دشمن‌شاد شدن ملت ایران شد، کلید زده است؟
خاتمی البته تا امروز شجاعت نداشته که یکی از دو گزینه فوق را در پیش گیرد. او چاره‌ای جز ابراز پشیمانی و عذرخواهی ندارد. اما چیزی که کم دارد، حریت و شجاعت جبران خیانت است. او در جرگه‌ای قرار گرفت که خط قرمز جمهوری اسلامی است، چراکه رای مردم و جمهوریت همانند اسلامیت، خط قرمز نظام است که اگر شورش‌طلبی و یاغی‌گری در برابر رای مردم خط قرمز نباشد، دیگر مردم‌سالاری وجود نخواهد داشت.
گفتنی است پیش از این کرباسچی دبیرکل حزب اشرافی کارگزاران، با اسم بردن از لاریجانی، خواستار سربازگیری از اردوگاه رقیب شده بود. 
کرباسچی در سال پیش ضمن صحنه‌آرایی در مراسم روضه‌خانه قدرت علیخانی، وزیر اطلاعات را کنار خاتمی نشاند و بلافاصله، تصویر این اتفاق را در فضای مجازی منتشر کرد.

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱۱
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
3
0
جالبه حزب اشرافی کارگزاران راست راست میگردن و حزب مثلا ناظر و مسئول برخورد کاری نمیکنه بفرمائید احزاب اشرافی بهتره چون همشون سر تا پا یه کرباسن وگرنه فساد اینقدر زیاد نبود بهمین راحتی هم بیت المال چپاول نمیشد کسی هم کاری نداشته باشه فقط دو سه تا پرونده در دست میگیرن اونم سالها طول میکشه که بگن ما مبارزه میکنیم مردم رو احمق فرض نکنید مردم رو فریب میدین خدارو چکار میکنید ؟ظلم پایدار نیست
ناشناس
France
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
0
5
حتا از سایه سید عزیز هم میترسند.برادر حسین کینه ات تورا به تباهی خواهد کشاند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
0
2
کدام خیانت.خائن انها هستند که مسولیت نظارت دارند و از یک کاندید هم حمایت میکنند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۵
0
4
مدیر مسول کیهان ثابت کرد که فتنه گر است اقای عسکری ولاریجانی باید افتخار کنند کنار کسی نشسته اند که مجبوب مردم است
امیر
United States
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۵
0
2
نظر شخصیم این هست خاتمی عکسش را مردم در منزل و موبایلشان دارند و دیدم که محبوب دلهای مردم هست آقای شریعتمداری افرادی مثل طیف فکری شما به مردم آگاهی سیاسی میدهند ولی به قشر تحصیلکرده را توی سرش میزنند که سیاسی نباشید افراد فکری طیف ایشان برای اقتصاد و سیاسی و اجتماعی اصلا برنامه ندارند فقط حرف میزنند اینها میگویند باید در هر کاری شهامت و جرات بخرج داد بزنیم بریم ببینیم چه میشود بعد کار که خراب شد اصلاح طلبان به چه گرفتاری دوباره اقتصاد و روابط خارجی را اصلاح میکنند و اینها در اقتصاد حرفشان این هست از ثروتمند بگیریم به فقیر بدهیم این طرح شکست خورده کمونیستها هست خیلی آرمانی فکر میکنند کدام ثروتمند اجازه میدهد ثروتش را تقسیم کنی پس ثروتمند هم بعد مدتی خودشهم مثل فقیر میشود در حقیقت خلاصه کلام علم کشور داری که اصول علمی اقتصاد هست اصلا قبول ندارند و متاسفانه برنامه جایگزینی هم براش ندارند فقط حرف زیاد میزنند که طرف مخاطب آنان مثل پیرمردان و زنان ده 20و30هستند که از آنها از سیاست و اقتصاد وقتی پرسش میکنی میگویند بابا جان من سواد ندارم و نمیفهمم چی میگی. یارانه را کی واریز میکنند بیشتر کشورها عدالت اجتماعی و رفاهی را برای مردم بدون جنگ و خونریزی اجرا کردند نمیشه در هر کاری با شمشیر جلو رفت باید با برنامه باشد موفق باشید
احمد
United States
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۵
0
0
حالا آنهای که با سید با شخصیت دشمنی دارند حداقل بگویند که ایشان مگر چی گفته بود که اینقدر سر هر کوچه و برزن مسجد محل نشسته اید و سینه و سرتان میکوبید که تمام گرفتاری ما فتنه گران هستند بیکاری و فقر و رکود و گرانی و ...همه را خاتمی مقصر هست ولی هیچوقت به شهرداری که ریاست جمهوری شد بدون آگاهی از علم اقتصاد کشور را به دستش دادین چرا حرف نمیزنی برادر شریعت هر موقع در تلویزیون به اصلاح طلبان میخواهی تهمت دروغ بزنی با دست راست دماغت را کمی میخارونی و احمدی نژاد هم کمی نفس بریده بریده از بینی میکشد مردم اینقدر درایت سیاسیشان بالا رفته تا شما دهن باز کنی میفهمند شما اسمتان آدم سیاسی هست ولی سیاستمدار نیستید چون در سیاست قرار ما اخلاق بود اسم طیف شما طرفدار فقیر هست ولی برای رفع مشکل فقرا برنامه ندارید اگر داشتید وضع ما این نبود اگر سیاسی بودن به دشنام و کینه و نفرت هست پس من هم سیاستمدار هستم میگم مرگ بر آمریکا و اسراییل و مرگ بر روسیه و میانمار چون شماها رفع تمام مشکلات کشور را در مرگ و دشنام دیگران میبنید آیا با نفرین شرایط بهتر میشود ؟
ناشناس
United States
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۶
0
2
بجای نوشتن و گفتن حرفها و خاله زنکی یه مقدار از مرام و منش و اخلاق سیاسی خاتمی را یاد بگیرید تا دنیا هم از حرف شما مثل خاتمی افتخار کنند هم با منتقدین داخل و هم با دنیا دعوا دارید چه لزومی دارد که مردم دنیا هم حرف شونو شما باشند شاخص که دشنام باشد دوست هم از شما فراری میشود
اباصلت
United Arab Emirates
|
۰۷:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۷
0
0
درود بر خاتمی عزیز. فتنه گران اصلی حامیان احمدی نژاد بودند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۷
0
0
حسین اقا سوروسی :واقعا شما در طراحی وایجاد فتنه واشوب وبلواوحیله وتخریب افراد وپیاده نمودن افراد از قطار انقلاب وسناریو سازی ماننددلواپسان افراطی ید طولایی داریدو استادتمام هستیدواقعا اگر این افکار باطل وانحرافی وخودخواهی واستبدادی خود راکنارنهاده و درراه مثبت وصحیح ودرست و ایجاد وحدت وجذب حداکثری نظام بکار گیرید دارای ثواب واجر الهی خواهی بود ومردم وجامعه نیز از ان منتفع خواهند بود ولیکن بنابه فرموده قران اینطور نباشه خدای نکرده جزو افراد ختم الله وعلی قلوبهم باشی، من نمیدانم این سناریو وپلانهای چگونه به ذهن حسین اقامیرسه وانها را سرهم بندی وتحویل دلواپسان وهوادان ومریدان خود میدهد چون با عرض معذرت درحالت طبیعی این افکار به ذهن هیچ جن وشیطونی هم نمیرسه خدا همه راهدایت وعاقبت همه ما را ختم به خیر دهد.
ناشناس
United States
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۷
0
0
چرا برای فقرا برنامه دارند نان و گندم و آرد و برنج روی دوش به در خانه مردم در موقع انتخابات دریغ از حفظ کرامت و عزت مردم فقیر. اینکار از نظر علم اقتصاد و معنوی ارزشی ندارد مردم سوییس در اعلام همپرسی در مورد دادن 8800000در ماه نخواستند چون عدالت اجتماعی را بدون جنگ و با آرامش و علمی اجرا کردند چون آنها عدالت را در آموزش و پرورش و بهداشت و درمان در اولویت هست اگر کسی که آرد و برنج را تا دم خانه فقیر میرساند بعدش حقوق ماهیانه هم.میخواهد یعنی طرحی اخلاقی هست نه علمی برای کشور پهناور
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
0
0
اصلا قلم فرسایی شریعتمداری اتلاف وقت است محبوبیت ایشان قبیل وکسی آرزوی علاقه رغبتی به خواندن مقالات واظهارات ایشان نداردتاریخ مصرف این قبیل حرفهاکهنه شده است صاحب قلمی که ندانددرمورداشخاصی داوری میکند که یک‌دهم آنان در جامعه محبوب نیست قلمش راکناربگذاردبهتراست
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه