جایی که مردم از دولتشان بترسند، ستم حاکم است و جایی که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.    «توماس جفرسون»      
کد خبر: ۲۴۰۲۴۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
بزرگترین حادثه تیراندازی در تاریخ آمریکا و توئیت جالب ترامپ

وقتی ترامپ متلک گو مودب می شود!

حالا اما خبری از توئیت های پی در پی آقای رئیس جمهوری نیست، خبری از بذله گویی و متلک پرانی و نگرش های قومی و نژادی و مذهبی نیست، آقای رئیس جمهوری حالا بسیار اتو کشیده و مودبانه سخن گفته و نوشته است: « با قربانیان تیراندازی وحشتناک لاس‌وگاس ابراز همدردی کرده و به آنها تسلیت می‌گویم. خدا رحمتشان کند.»
سرویس سیاسی خرداد: بزرگترین حادثه خونین تیراندازی در تاریخ ایالات متحده آمریکا رقم خورد، سحرگاه امروز قلب توریستی ایالات متحده حادثه ای تلخ و دهشتناک را تجربه کرد، 400 نفر به بیمارستان منتقل شده و حداقل 50 تن تا این لحظه در این حادثه مرگبار کشته شده اند. 

به گزارش خرداد؛ مردم آمریکا در شوک یک حادثه تلخ فرو رفته و تصاویر پیکرهای غرق در خون و اجساد مانده بر کف سالن کنسرت از یاد و خاطره آمریکایی ها تا سال های سال پاک نخواهد شد، بزرگترین حادثه تیراندازی تاریخ آمریکا در زمان ریاست جمهوری مردی رقم خورده که به بهانه ایجاد امنیت سیاست های سخت مهاجرتی اعمال و درهای این کشور را چهار قفل کرده است و به بهانه تامین امنیت و مبارزه با تروریسم بودجه های دفاعی و امنیتی را افزایش فراوان داده است. 

رئیس جمهوری متلک پران و تندمزاجی که به محض وقوع کوچکترین حادثه تروریستی در اقصی نقاط جهان که در آن نام و نشانی از گروه های تکفیری بود، سیلی از توئیت های تند و  شبه نژادپرستانه و منزجر کننده علیه مسلمانان را انتشار داده و همتایان غربی را به دلیل سیاست های تساهل مدارانه در قبال مهاجران به باد انتقاد می گرفت که چه نشسته اید که تروریسم اسلامی همه امنیت ما را سلب کرده و .... 

حالا اما خبری از توئیت های پی در پی آقای رئیس جمهوری نیست، خبری از بذله گویی و متلک پرانی و نگرش های قومی و نژادی و مذهبی نیست، آقای رئیس جمهوری حالا بسیار اتو کشیده و مودبانه سخن گفته و نوشته است: « با قربانیان تیراندازی وحشتناک لاس‌وگاس ابراز همدردی کرده و به آنها تسلیت می‌گویم. خدا رحمتشان کند.»

خبری از جملات نفرت پراکنانه و انگشت اتهام به سمت و سوی هیچ آیین و مذهبی نیست، دیگر آقای رئیس جمهوری آسمان و ریسمان را به هم نمی بافد که تروریست ها همه ارزش های ما را هدف گرفته اند و ... چون تروریست مورد نظر از جنس خود ترامپ است از تندروهای سفید پوستی که بدنه حامیان آقای ترامپ را تشکیل می دهند و بزرگترین جنایت تاریخ آمریکا را رقم زده است اما آقای ترامپ بسیار مودبانه تنها برای درگذشتگان طلب مغفرت می کند و برای بازماندگان ابراز همدردی. 

ترامپ نمی تواند به ریشه های حادثه بپردازد، اذعان کند که چهره زشت و کریه تروریسم ارتباطی به دین و آئین افراد ندارد، خشونت مرز و اسم و نژاد نمی شناسد و ریشه های آن در رفتارهای تبعیض آمیز و رویکردهای بیمارگونه مشتی نباور به ارزش های انسانی و الهی است حال اسم و پوشش و عنوان شان هر چه می خواهد باشد!
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه