کد خبر: ۲۴۱۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۲
تعداد نظرات: ۱ نظر

محسنی اژه‌ای: باید برای آن‌هایی که انقلاب را ندیده‌اند حرف‌های نو بزنیم / با لسان امروز باید پاسخ‌ داد

خرداد: معاون اول قوه قضاییه گفت: باید به سوالات نسل جوان که انقلاب را ندیده است پاسخ دهیم.

به گزارش خرداد از ایسنا، حجت الاسلام محسنی اژه‌ای در نشست هماهنگی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: باید به این سوال پاسخ داد که چرا باید چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را با شکوه برگزارکنیم و ما از این سالگرد چه انتظاری داریم؟

وی ادامه داد: به نظر من باید از این فرصت  به شناخت زمان خود اعم از موضوعات داخلی و خارجی برسیم؛ که چه شبهاتی در مورد ارزش‌های انقلاب ما ایجاد شده است. کمیته‌ای این موضوعات را جمع بندی کند، پاسخی تهیه شود و این پاسخ‌ها با لسان امروز در کل جامعه مطرح شود.

محسنی اژه‌ای افزود: باید از این فرصت برای تداوم روحیه انقلابی استفاده کنیم. مقام معظم رهبری با هر قشری که اخیرا صحبت می‌کنند می‌گویند تداوم روحیه انقلابی رمز پیروزی ما است. جوان فکر می‌کند این امر چه ضرورتی دارد ؟ باید پاسخش را داد.

وی همچنین گفت: فقط این نباشد که در دهه فجر با مخاطب حرف بزنیم. حرف‌های کلیشه‌ای نزنیم. باید برای نسل جوان و آن‌هایی که انقلاب را ندیده‌اند حرف‌های نو بزنیم.

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
0
0
جوانام عمل وکارکرد رامیبینند اقتصاد مقاومتی واردات خودر6میلیاردی کمبود اب استخر درطبقه 23 برج بانک اختلاسهای هزارمیلیاردی نفت غارت نفت 15هزارمیلیارد حاشیه والونک نشین برج نشین دیگر چه چیزی مانده به جوانان بگوئید اعتیاد بماند براب بعد
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه