جایی که مردم از دولتشان بترسند، ستم حاکم است و جایی که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.    «توماس جفرسون»      
کد خبر: ۲۴۱۵۷۷
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۷
پس از برد مقابل آلمان؛

حضور تاج در رختکن ملی پوشان نوجوان

رییس فدراسیون فوتبال،پیروزی نوجوانان ایران مقابل آلمان را غرورانگیز توصیف کرد.
خرداد:رییس فدراسیون فوتبال،پیروزی نوجوانان ایران مقابل آلمان را غرورانگیز توصیف کرد.

به گزارش خرداد به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج که در گوا، محل برگزاری جام جهانی 2017 نوجوانان به سر می‌برد پس از بازی ایران مقابل آلمان در رختکن تیم‌ کشورمان حاضر شد و پیروزی با ارزش 4 بر صفر مقابل ژرمن‌ها را به اعضای تیم تبریک گفت.

وی در جمع بازیکنان تیم فوتبال نوجوانان کشورمان گفت: در گذشته تیم‌های ملی ما مقابل آلمان بازی کرده‌اند، اما هرگز چنین آلمان را در هم نکوبیده بودیم و اینچنین این تیم را متحمل شکست سنگین نکرده بودیم. شما با توانمندی و قدرت هر آنچه خواستید بر سر آلمان آوردید.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: امشب شب خوبی برای فوتبال ما رقم خورد، شبی که با تدابیر مؤثر کادر فنی و زحمت و غیرت بازیکنان شکل گرفت. به طور حتم فدراسیون فوتبال پاداش ویژه‌ای برای صعود ایران از مرحله گروهی در نظر خواهد گرفت. شما امشب هر کاری خواستید با آلمان کردید، اما از امشب باید همه حواس‌تان را به آینده و تداوم اقتدارتان معطوف کنید.

تاج همچنین تصریح کرد: در شبی که آلمان اینچنین در هم شکسته شد اتفاق مهمی هم در این تیم دیده شد. آن زمان که تیم آلمان 4 بر صفر عقب بود وقتی بازیکنی از این تیم تعویض شد با تک تک نفرات روی نیمکت دست می‌داد و این به نظرم موضوع بسیار مهمی بود.

مهدی-تاج
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه