جایی که مردم از دولتشان بترسند، ستم حاکم است و جایی که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.    «توماس جفرسون»      
کد خبر: ۲۴۱۶۲۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
کیکر:

آلمان بیشتر هم می‌توانست گل بخورد/هر حمله ایران خطرناک بود

معتبرترین نشریه ورزشی آلمان نوشت: هر حمله ایران خطرناک بود و امکان دریافت گل‌های بیشتر از ۴ تا هم وجودداشت.
خرداد:معتبرترین نشریه ورزشی آلمان نوشت: هر حمله ایران خطرناک بود و امکان دریافت گل‌های بیشتر از ۴ تا هم وجودداشت.

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا شب گذشته در ادامه مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان در رده زیر ۱۷ ساله‌ها، تیم کشورمان موفق شد با بازی قدرتمندانه آلمان را ۴ بر صفر شکست دهد.

هفته‌نامه کیکر در تحلیلی در مورد این بازی نوشت:تیم زیر ۱۷ ساله‌های آلمان بعد از نمایشی ضعیف، در بازی دوم مرحله گروهی جام جهانی در هندوستان ، مقابل ایران  ۴ بر صفر بازنده شد.به خصوص در دفاع، نوجوانان آلمان مرتکب اشتباهات ریز متعددی شدند و حتی امکان داشت بیشتر از ۴ گل هم دریافت کنند.

این نشریه ادامه داد:کریستیان وک، سرمربی تیم نوجوانان آلمان بعد از برد ۲ بر یک روز نخست مقابل کاستاریکا، ۴ تغییر در ارنج خود ایجاد کرد.در حالیکه عباس چمنیان، سرمربی ایران همان ۱۱ بازیکن روز بازی با گینه و برد ۳ بر یک مقابل این حریف را به میدان فرستاد.

کیکر در ادامه عنوان کرد: در این بازی تیم آلمان هیچگاه خودش را پیدانکرد و بعد از ۶ دقیقه دروازه‌اش به روی گل دلفی باز شد.بعد از این گل، ثبات کل تیم آلمان به هم ریخت و در پیوسته در دفاع مرتکب اشتباه شدند. در حمله هم بندرت چیزی از تیم آلمان دیده شد.تنها بازیکنی که در کار حمله تا حدی توانست خودی نشان دهد، ستین بود که او نیز از فاصله دور در دقایق ۲۵ و ۲۹ اقدام به شوت‌زنی به سمت دروازه‌ ایران کرد.در حالیکه ایران روی هر حمله، خطرناک نشان می‌داد.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه