جایی که مردم از دولتشان بترسند، ستم حاکم است و جایی که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.    «توماس جفرسون»      
کد خبر: ۲۴۱۷۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
دیدارهای هفته نهم لیگ؛

خطر سقوط در یکقدمی پرسپولیس؛ پیکان طلسم شکنی می‌کند؟

هفته نهم لیگ برتر می‌تواند جایگاه شاگردان برانکو ایوانکوویچ را تهدید کند.
خرداد:شروع دیدارهای هفته نهم لیگ برتر می‌تواند جایگاه شاگردان برانکو ایوانکوویچ را تهدید کند.

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا، دیدارهای هفته نهم لیگ برار پس از وقفه این مسابقات به دلیل دیدارهای دوستانه تیم ملی ایران از ساعت ۱۶ فردا با رویارویی پیکان تهران و گسترش فولاد تبریز آغاز می‌شود؛ آغازی که نتیجه ان در پایان اگر به سود پیکان رقم بخورد به ضرر پرسپولیس است.

پیکان تهران که چند هفته اخیر روند رو به رشدی را ادامه داده اکنون ۱۴امتیازی است اما با توجه به تفاضل گل یک پله پایین تر از پرسپولیس در رده چهارم جدول رده بندی ایستاده است. شاگردان مجید جلالی اگر در دیدار امروز پیروز شوند، با توجه به یک بازی بیشتر نسبت به پرسپولیس انجام می‌دهند و اینکه سرخپوشان تهرانی فردا بازی دارند، می‌توانند به رده دوم جدول هم برسند و پرسپولیس را با یک پله سقوط مواجه کنند اما آنها در ابتدا باید دست به طلسم شکنی بزرگی بزنند.

پیکان تهران و گسترش فولاد تبریز در ادوار رقابت‌های لیگ برتر و جام آزادگان در مجموع ۶بار با یکدیگر مصاف داده‌اند که حاصل آن ۴تساوی و کسب دو پیروزی برای نماینده تبریز بوده است. این یعنی پیکان تا به حال گسترش فولاد را شکست نداده و باید دید آنها برابر قعرنشین این روزهای جدول چه خواهند کرد.

هدایت گسترش فولاد تبریز را در تعطیلی لیگ برتز پس از برکناری لوکا بوناچیچ، فیروز کریمی برعهده گرفت و او می‌کوشد تا در اولین تجربه حضور روی نیمکت گسترش انها را با کسب امتیاز امیدوار کند و طبق وعده‌اش آنها را از شرایط بحرانی نجات بدهد.


پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه