جایی که مردم از دولتشان بترسند، ستم حاکم است و جایی که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.    «توماس جفرسون»      
کد خبر: ۲۴۱۹۶۱
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵

به‌علت دفاع از حریم ولایت در مقابل سران فتنه به رئیس قضا حمله می کنند

خرداد: امام جمعه ایلام گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مظهر قدرت و یکی از مؤلفه‌های اقتدار نظام است.

به گزارش خرداد از ایسنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «محمد نقی لطفی» در خطبه‌های نماز جمعه ایلام با اشاره به 19 مهرماه سالروز تأسیس سازمان بازرسی، اظهار کرد: سازمان بازرسی نهادی مهم و کارآمد است که وظیفه نظارت بر عملکرد دستگاه‌های دولتی و اجرایی را برعهده دارد و بازوی توانمند برای مدیران است.

وی افزود: این دستگاه باید در راستای وظیفه خود به مقوله مهم پیشگیری توجه کند و بدون اغماض با تخلفات اداری برخورد کند.

امام جمعه ایلام با تأکید بر این‌که خوشبختانه مدیری دل‌سوز، کارآمد و توانمند مسئولیت سازمان بازرسی در استان ایلام را برعهده دارد، گفت: امیدواریم این دستگاه روز به روز در راستای انجام وظیفه خود موفق‌تر باشد.

لطفی در ادامه با اشاره این‌که استاندارد در رشد اقتصادی و ارتقای سطح رفاه عمومی و معیشت مردم نقش بسزایی دارد، خاطرنشان کرد: استاندارد در فرهنگ تجارت و کسب‌ و کار به زبان مشترک انسان‌ها و ملت‌ها تبدیل‌ شده است و هر روز که می‌گذرد لحظه لحظه دایره شمول استاندارد گسترده و فراگیرتر می‌شود و در تار و پود زندگی فردی و اجتماعی مردم تأثیرگذار است.

امام جمعه ایلام تصریح کرد: یکی از وظایف مهم و اساسی استاندارد اعتمادسازی است، استاندارد زیر بنای کیفیت ایمنی اطمینان کارآیی و اثربخشی برای محصولات و خدمات را باید نهادینه کند.

وی در ادامه بابیان این‌که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مظهر اقتدار، قدرت و یکی از مؤلفه‌های اقتدار نظام است، افزود: سپاه مهم‌ترین و کارآمدترین نهاد انقلابی و ارزشی و یکی از مؤلفه‌های انقلاب است، نام سپاه برای دشمنان آمریکا و داعش وحشت‌آفرین و برای دوستداران انقلاب امیدآفرین و مایه افتخار برای جهان اسلام است.

لطفی گفت: احتمال تروریستی نامیدن سپاه پاسداران از سوی آمریکا در ادامه دشمنی و خصومت آمریکا و نقص آشکار برجام به ملت ایران است.

امام جمعه ایلام تصریح کرد: رژیم آمریکا نه تنها به بندهای توافق‌نامه هسته‌ای از جمله لغو تحریم‌های اقتصادی و گشایش بانکی عمل نکرد بلکه به بهانه‌های واهی حجم تحریم‌ها را بیشتر و روح برجام را لگدمال کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: هجمه علیه ریاست قوه قضائیه و برخی نمایندگان ولی‌فقیه در استان‌ها هزینه موضع‌گیری صریح و شفاف در برابر سران فتنه و فتنه‌گران 88 در هفته‌های اخیر است.

لطفی یادآور شد: جنجال علیه رئیس دستگاه قضایی و برخی نمایندگان رهبری در برخی استان‌ها دروغ و شایعه‌پراکنی و به‌علت دفاع از حریم ولایت در مقابل سران فتنه 88 است.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه