جایی که مردم از دولتشان بترسند، ستم حاکم است و جایی که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.    «توماس جفرسون»      
کد خبر: ۲۴۱۹۷۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸

حملات توپخانه‌ای و خمپاره‌ای یمنی‌ها علیه ائتلاف عربستان

خرداد: نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در عملیات نظامی خود علیه نیروهای ائتلاف متجاوز عربستان در استانهای مختلف این کشور مواضع این نیروها را هدف قرار داده و تعدادی از آنها را به هلاکت رساندند.

به گزارش خرداد از ایسنا، به نقل از المسیرة، عملیات نظامی نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن مواضع نیروهای ائتلاف متجاوز عربستان در مناطق السفینه و الجرجور واقع در منطقه "نِهِم" را هدف قرار داد که در جریان آن تعدادی از این نیروها به هلاکت رسیدند.

هم‌چنین در جریان حملات توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن علیه مواضع نیروهای عربستانی در شرق الربوعه واقع در استان عسیر در خاک عربستان تعدادی از این نیروها کشته شده و تعدادی نیز به صورت گروهی دست به فرار زدند.

نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن هم چنین مواضع نیروهای ائتلاف متجاوز را در مناطق شواق و صابر واقع در استان الجوف هدف قرار دادند که در جریان آن تعدادی از این نیروها کشته شدند. در منطقه الشقب واقع در استان تعز نیز تعدادی از نیروهای متجاوز در حملات خمپاره‌ای نیروهای یمنی کشته شدند.

یک منبع نظامی نیز از هلاکت و زخمی شدن ۱۰ نیروی متجاوز در عملیات تک تیراندازهای یمنی در جبهه‌های داخلی این کشور خبر داد. تعدادی از این نیروها نیز در حمله نیروهای یمنی در منطقه صرواح واقع در استان مأرب به هلاکت رسیدند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه