در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۴۶۵۵۰
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳
قاسمی نژاد:

منتظر لغزش مدعیان هستیم

هافبک خونه به خونه بابل معتقد است آنها در جام حذفی با وجود استقبال گرم هواداران مازندرانی راه آسانی برای صعود و شکست گسترش فولاد تبریز خواهند داشت.
خرداد:هافبک خونه به خونه بابل معتقد است آنها در جام حذفی با وجود استقبال گرم هواداران مازندرانی راه آسانی برای صعود و شکست گسترش فولاد تبریز خواهند داشت..

به گزارش خرداد ،محمد قاسمی نژاد در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا درباره بازی پیش روی خونه به خونه در هفته سیزدهم اظهار داشت: شرایط تبریزی‌ها در جدول رده‌بندی نشان می دهد باید حواس مان خیلی جمع باشد. امثال این تیم ها چیزی برای از دست دادن ندارند و برای بقا در لیگ به بازی انتحاری روی می‌آورد. نظیرش را هفته گذشته در بابل شاهد بودیم که چگونه از راه آهن به سختی عبور کردیم و سه امتیاز بازی را به دست آوردیم.

بازیکن خونه به خونه شرایط تیم را رضایت بخش توصیف کرد و ادامه داد: الحمدالله چند هفته است که شکستی در کارنامه نداریم و بسیار مایلیم این روند ادامه داشته باشد. یقینا این به نکات تاکتیکی جواد نکونام و شناسایی نقاط ضعف و قوت تک تک بازیکنان توسط کادر فنی بر می گردد و خوشحالم دستورات فنی آقا جواد به نحو احسن در بازی پیاده می‌شود.

محمد قاسمی نژاد افزود: اگر موقعیت‌های ما و راه آهن در بازی گذشته به گل تبدیل می شد، این بازی باید با نتیجه 6 بر 2 به سود ما به پایان می‌رسید. به هر حال این بازی را فراموش کردیم و فقط به بازی مقابل شهرداری تبریز فکر می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: هنوز راه زیادی تا پایان لیگ باقی مانده است و کاری هم نداریم سایر تیم ها چه نتایجی کسب می‌کنند. ما یاد گرفتیم بازی به بازی پیش بر‌ویم و منتظر لغزش مدعیان مقابل همدیگر هستیم تا نهایت استفاده را ببریم.

قاسمی نژاد در خصوص انتخاب گسترش فولاد تبریز به عنوان حریف بعدی خونه به خونه در جام حذفی نیز گفت: مهم نام تیم حریف نیست. مهم این است که در بابل به میدان می‌رویم و این شانس ما را برای صعود به نیمه نهایی بیشتر می کند.

هافبک خونه به خونه در پایان ضمن تشکر از هواداران تیمش گفت: خوشبختانه در بابل فارغ از هر نتیجه ای مورد حمایت هواداران قرار می گیریم و این مسئله سبب می‌شود تا بازیکنان هیچ فشار روحی را در زمین تحمل نکنند. امیدوارم تا پایان فصل همینطور بی‌حاشیه پیش برویم. . همچنین جا دارد از زحمات حاج قاسم حسن زاده تشکر کنم و امیدوارم با صعود خونه به خونه به لیگ برتر بتوانیم محبت ایشان در حد فوتبال مازندران و بابل را جبران کنیم.

لیگ دسته اول فوتبال ایران خونه به خونه محمد قاسمی نژاد
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه