در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۴۶۵۵۱
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷
فت من، تحصیلکرده و کم نام و نشان(عکس)

مربی جدید استقلال کیست؟

مربی اهل جمهوری چک در استقلال فعالیتش را آغاز می کند.
خرداد:مربی اهل جمهوری چک در استقلال فعالیتش را آغاز می کند.


مربی جدید استقلال کیست؟ فت من، تحصیلکرده و کم نام و نشان(عکس)

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا، سرانجام پس از کش و قوس های فراوان و صحبت های زیادی که مبنی بر حضور یک دستیار خارجی در استقلال تهران مطرح شد امروز جیری ساناک مربی اهل جمهوری چک با حضور در جزیره کیش و تمرینات استقلال به گمانه زنی ها پایان داد.

مربی تنومند و جدید آبی پوشان تهرانی که حسابی هم از اضافه وزن رنج می برد قرار است روزهای شلوغی را در ایران پشت سر بگذارد. او در کنار دستیاری وینفرد شفر باید روی کار تیمهای پایه هم اشراف و نظارت داشته باشد. ساناک اولین مربی خارجی اهل کشور چک در کشور ما خواهد بود. نباید از این مساله به راحتی عبور کنیم که ساناک تحصیلات عالیه ای دارد و از دانشگاه اولموک فارغ التحصیل شده است.

ساناک مربی اسم و رسم‌داری نیست و تنها در کشور جمهوری چک مربیگری کرده است. آخرین سمت ساناک مربی تیم جوانان مالدا بولسلاو در کشور چک بوده است؛ این تیم در جدول حرفه‌ای بزرگسالان جمهوری چک در رده  چهارم قرار دارد و جالب اینکه ساناک سابقه دستیاری سرمربی این تیم را هم دارد.

01253015

در ادامه ممکن است یک مربی خارجی دیگر که احتمالا از جامائیکا خواهد بود به همراه یک مربی ایرانی در کنار بیژن طاهری به کادر فنی استقلال اضافه شوند.

علیرضا منصوریان استقلال تهران بیژن طاهری جمهوری چک وینفرد شفر جیری ساناک دانشگاه اولموک

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه