در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۴۷۰۴۱
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۸

آفرودسواران همدان به کمک زلزله زدگان شتافتند

خرداد:رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی همدان گفت: یک گروه از آفرودسوار استان در قالب 30 خودرو دو دیفرانسیل برای امدادرسانی به زلزله زدگان در مناطق صعب العبور غرب کشور اعزام شدند.

به گزارش خرداد ،اصغر جهانیان روز سه شنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا، اظهار کرد: این تعداد خودرو توسط 40 راننده حرفه ای به مناطق ایلام و کرمانشاه اعزام شدند تا امدادرسانی لازم را در مسیرهای سخت و کوهستانی انجام دهند. 
وی اضافه کرد: این خودروها در مدت حضورشان در کرمانشاه و ایلام نسبت به جابجایی نیروهای امدادی، امدادرسانی و نیز حمل تجهیزات و اقلام مورد نیاز در مناطق سخت مسیر و صعب العبور اقدام می کنند. 
وی بیان کرد: خودروهای این رانندگان مجهز و پرقدرت است و امکان تردد در مسیرهای سخت به ویژه کوهستانی را دارند. 
وی خاطرنشان کرد: همچنین مقادیری از کمک های مردمی نیز بوسیله این خودروها به استان های کرمانشاه و ایلام ارسال شد. 
به گزارش ایرنا، زلزله ای به بزرگی 7.3 ریشتر شامگاه یکشنبه گذشته، کرمانشاه را لرزاند. شدت این زمین لرزه به حدی بود که در اغلب استان های کشور و برخی کشورهای منطقه احساس شد و تاکنون 430 تن کشته و هفت هزارو 370 تن زخمی گزارش شده است. 
این زمین لرزه در ساعت 21 و 48 دقیقه رخ داد و محل وقوع آن حوالی شهر 'ازگله' در استان کرمانشاه گزارش شده است. 
طبق اعلام مرکز لرزه نگاری دانشگاه تهران محل دقیق وقوع این زلزله در طول جغرافیایی 45.9 و عرض جغرافیایی 34.84 و در عمق 11 کیلومتری زمین بوده است. همچنین در ادامه زمین لرزه هایی به بزرگی 4.6 و 4 ریشتر این منطقه را لرزانده و پس لرزه های این زمین لرزه ادامه دارد. 

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه