در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۴۹۳۳۴
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۹
لیگ برتر والیبال؛

دیدار شهرداری ارومیه و پیکان نیمه تمام ماند / بانک سرمایه 3 - شهرداری تبریز صفر

دیدارتیم های شهرداری ارومیه و پیکان به دلیل اعتراض کادر فنی و بازیکنان تیم شهرداری به تصمیم داوری و ترک سالن از سوی آنان نیمه تمام ماند.
خرداد: دیدارتیم های شهرداری ارومیه و پیکان به دلیل اعتراض کادر فنی و بازیکنان تیم شهرداری به تصمیم داوری و ترک سالن از سوی آنان نیمه تمام ماند.

Image result for ‫دیدار شهرداری ارومیه و پیکان نیمه تمام ماند‬‎

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا؛ شاگردان «پیمان اکبری» در هفته دهم رقابت های لیگ برتر والیبال عصر امروز(چهارشنبه) در سالن غدیر ارومیه برابر تیم شهرداری این شهر به میدان رفتند و دیدارشان با این تیم پس از اعتراض به تصمیم داوری نیمه تمام باقی ماند.
بازی این دو تیم پس از کسب تساوی 2 بر 2 به گیم پنجم کشیده شده بود و در حالیکه این گیم با نتیجه 8 بر 7 به سود تیم پیکان درجریان بود، اصغر کاظمی داور این دیدار در یک تصمیم عجیب امتیاز نهم را نیز به تیم میهمان داد، که این تصمیم با اعتراض کادر فنی وبازیکنان تیم میزبان مواجه و بازی متوقف شد.
کاظمی داور این دیدار بدنبال این اعتراض رای خود را اصلاح کرد، اما به جای اینکه امتیاز را به تیم شهرداری ارومیه دهد رای به شروع مجدد برای کسب این امتیاز داد و جنجال از این نقطه شروع شد.
درحالیکه بازیکنان تیم شهرداری امیدوار به اصلاح این موضوع از سوی داور بودند تا بازی ادامه پیدا کند داور اصرار بر ادامه بازی درامتیاز 8 بر 7 داشت که به یکباره بازیکنان تیم شهرداری ارومیه از ادامه کار منصرف و سالن را ترک کردند، بدین ترتیب این دیدار نیمه تمام باقی ماند تا کمیته برگزاری مسابقات در این خصوص تصمیم گیری کند.
تیم سایپا دیگر تیم تهرانی، امروز(چهارشنبه) میهمان تیم خاتم اردکان بود و این تیم را شکست داد، این سومین پیروزی متوالی نارنجی پوشان پس از استعفای ژیکووف از سمت سرمربیگری این تیم است. «محمد صادق شعبان خمسه» در حال حاضر هدایت نارنجی پوشان را برعهده دارد.
دردیگر دیداراین هفته بازیکنان تیم سارویه ساری با نتیجه 3 بر یک برابر تیم نوجوان ایران(شمس) به پیروزی رسیدند و چهارمین پیروزی خود دراین فصل از رقابت های لیگ برتر را جشن گرفتند،هم اکنون این تیم با کسب هر3 امتیاز این بازی 10 امتیازی شده است و به رده هفتم جدول رده بندی لیگ صعود کرد.
و اما در حساس ترین دیدار این هفته تیم های اول و دوم جدول رده بندی لیگ برتر والیبال، بانک سرمایه و شهرداری تبریز در خانه والیبال به میدان رفتند، در این دیدار تیم بانک سرمایه حریف خود را با قدرت و نتیجه 3 بر صفر شکست داد و به صدر نشینی اش در لیگ برتر ادامه داد.
همچنین تیم کاله مازندران با نتیجه 3 برصفر مقابل شهرداری ورامین به برتری رسید، دراین دیدار تیم کاله با نتایج (25 بر 18 ، 25 بر 23 و 27 بر 25 ) حریفش را شکست داد و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را از آن خود کرد.
تیم هاوش گنبد نیز درادامه رقابت های هفته دهم تیم قعر نشین رعد پدافند کاشان را با نتیجه 3 بر یک شکست داد تا این تیم همچنان بدون کسب حتی یک امتیاز در قعر جدول این رقابت ها باقی بماند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه