در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۵۱۳۳۱
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹

دستگیری شرور متواری پس از درگیری مسلحانه

خرداد: رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری شروری که پس از درگیری مسلحانه با مأموران دریابانی استان متواری شده بود، خبر داد.

به گزارش خرداد از ایسنا، سرهنگ عبدالمجید کرمی اظهار کرد: در پی وصول پرونده‌ای با موضوع سرقت منزل، پس از بررسی‌های اولیه، بازدید محل سرقت و اخذ اظهارات شاکی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 وی افزود: پس از انجام تحقیقات فنی و پلیسی، ردپای شخصی به هویت "الف-الف" که دارای سابقه شرارت است در سرقت منزل پیدا شد.

 این مسئول انتظامی ادامه داد: پس از اخذ دستور از مقام قضائی و طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم شناسایی و در مخفیگاه خود دستگیر که جهت تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد.

سرهنگ کرمی با بیان اینکه پس از استخراج پرونده‌های مفتوح و بررسی سوابق متهم، تاکنون 12 شاکی با عناوینی همچون شرارت، زورگیری، قدرت‌طلبی و سرقت منزل شناسایی و از وی شکایت کردند، تصریح کرد: همچنین این متهم، در سال جاری و در جریان درگیری با مأموران دریابانی استان که قصد حمل مقدار تقریبی 700 کیلوگرم مواد مخدر را با همدستی دوستان خود داشتند که در این درگیری مسلحانه سه نفر از همدستان وی کشته و متهم از صحنه متواری شد.

 کرمی با اشاره به استخراج سایر پرونده‌های مفتوح متهم، بیان کرد: بازجویی‌ها از وی جهت شناسایی سایر جرائم و شکات احتمالی ادامه دارد.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه