در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۵۲۳۳۹
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵

مصدومیت ۳ دختر و یک پسر بر اثر واژگونی ۲۰۶ +تصویر

خرداد: ساعت 18:18 روز گذشته واژگونی خودروی سواری در مسیر شرق به غرب بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، حوالی بلوار شهید فرحزادی به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 25 و 58 به همراه گروه امداد و نجات سه با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

حمید جهانبانی؛ فرمانده نیروهای آتش‌نشانی اعزام شده به محل، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 با چهار نفر سرنشین حین حرکت در بزرگراه به علت نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد شدید با پایه‌های تابلو و گاردریل حاشیه بزرگراه در قسمت فضای سبز کنار بزرگراه واژگون شده بود.

وی خاطرنشان کرد: بر اثر این حادثه هر چهار سرنشین خودروی سواری دچار آسیب‌دیدگی شدید شده و سه نفر از سرنشینان (سه خانم حدوداً هفده ساله) پیش از رسیدن آتش‌نشانان از کابین خودروی سواری خارج شده بودند و راننده این وسیله نقلیه (پسر هجده ساله) داخل اتاقک متلاشی شده خودروی سواری، گرفتار شده بود.

این فرمانده آتش‌نشانی ادامه داد: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق خودروی سواری را قطع کردند و پس از نصب علائم هشداردهنده در مسیر، به وسیله تجهیزات هیدرولیکی مشغول رهاسازی مرد جوان از داخل اتاقک خودروی سواری شدند.

جهانبانی تصریح کرد: آتش‌نشانان با احتیاط کامل، مرد جوان را از داخل کابین خودروی سواری خارج کرده و وی به همراه سرنشینان دیگر را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل کادر پزشکی اورژانس دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ نیروهای آتش‌نشانی در پایان، خودروی سواری را با کمک جرثقیل به حاشیه امن بزرگراه انتقال دادند و پس از پاکسازی آثار به جای مانده از سطح بزرگراه، محل حادثه را برای بررسی علت، تحویل کارشناسان راهور دادند.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه