در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۵۳۹۰۳
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
حاشیه های مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال

محمودی نیامد؛ منظمی انصراف داد

در حالی که مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال از ساعت ۱۰ صبح امروز (پنج‌شنبه) آغاز شد، بهنام محمودی در جمع کاندیداها حاضر نشد.
خرداد: در حالی که مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال از ساعت ۱۰ صبح امروز (پنج‌شنبه) آغاز شد، بهنام محمودی در جمع کاندیداها حاضر نشد.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، در شروع انتخابات ریاست فدراسیون والیبال، بهنام محمودی در جلسه حاضر نشد و به این ترتیب انصراف داد.

پیش از این نیز کریم فروزان به نفع احمد ضیایی کنار کشیده بود، بدین ترتیب محمدتقی حسن‌زاده، احمد ضیایی و امیرحسین منظمی برای ریاست رقابت می‌کنند.

در شروع این جلسه صندلی نماینده کمیته ملی المپیک نیز خالی اما حدود ۳۰ دقیقه بعد شاهرخ شهنازی، دبیرکل کمیته به جلسه رسید.

محمد تقی حسن‌زاده در آغاز صحبت‌هایش در مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال به صد ساله شدن این رشته از زمان ابداعش اشاره کرد و تصریح کرد این رشته آکادمیک و پرطرفدار همواره موجب نشاط و شادابی عموم مردم شده است.
او افزود: والیبال ایران امروزه جهانی و المپیکی شده است و برای حفظ جایگاه کنونی باید تلاش و برنامه‌ریزی کرد و سازو کارهای لازم را فراهم کرد. من یک برنامه ۱۵ ساله برای والیبال دارم. باید ساختار ناکارآمد فدراسیون اصلاح شود. هم‌چنین سازمان لیگ و رویه باشگاه‌داری اصلاح شود. برای ارتقای جایگاه والیبال ایران در جهان باید همه جانبه والیبال را در سطح‌ کشور توسعه دهیم چرا که در حال حاضر والیبال در هشت استان بازی می‌شود.

احمد ضیایی، نایب رئیس فدراسیون والیبال کلیپی از صحبت‌هایش را که از پیش آماده شده بود در مجمع پخش کرد. در ابتدای این ویدئو او به سابقه مدیریتی ۳۵ ساله‌اش اشاره داشت. هم‌چنین به رابطه‌اش با پیشکسوتان ورزش از دوران جوانی تصریح کرد.
این کاندیدای پست ریاست فدراسیون والیبال گفت: هم اکنون در دوران طلایی والیبال هستیم و داریم وارد دوران تعالی می‌شویم و حرکت در این مسیر به مراتب سخت‌تر است.

او به هدف‌گذاری والیبال مردان برای ایستادن بر یکی از سکوهای المپیک و قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر جهان اشاره کرد و گفت: باید لیگ‌مان را پویا کنیم و همگام با تازه‌های جهان حرکت کنیم. برای این کار به هیات‌های منسجم نیاز داریم.
او به تقسیم هیات‌های استانی به چهار منطقه اشاره کرد و هم‌چنین از تاسیس دپارتمان‌های آموزش مربیان و داوران سخن گفت.
ضیایی از توقف ۳۵ ساله در والیبال بانوان سخن گفت و خاطرنشان کرد: هدف‌گذاری ما برای والیبال بانوان قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر آسیاست.

امیرحسین منظمی در آغاز صحبت‌هایش در مجمع انتخاباتی به جنبه‌های مختلف برای رشد والیبال اعم از فرهنگی، اقتصادی و سیاسی اشاره کرد.
این ملی پوش پیشین تیم‌ملی اظهار کرد: باید تغییر نگرش در ابزار و دانش والیبال صورت پذیرد. هدف‌گذاری من این است که والیبال به رشته اول ورزش ایران تبدیل شود. برای توسعه همه جانبه باید به والیبال محلات توجه جدی شود و بانک اطلاعات ورزشکاران و مربیان در هیات‌های استانی انجام‌ گیرد.
منطمی تصریح کرد: والیبال بانوان باید هم تراز والیبال مردان حرکت کند و برای آن نیاز به برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری است. هم‌چنین در والیبال ساحلی نیز رشدی نداشتیم.
منظمی در پایان از مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال انصراف داد و گفت در آینده با برنامه‌تر وارد خواهم شد.

در حالی که داورزنی، معاون ورزش قهرمانی به عنوان جانشین وزیر ریاست مجمع را برعهده داشت، پس از پایان صحبت کاندیداها سلطانی‌فر نیز به مجمع وارد شد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه