جایی که مردم از دولتشان بترسند، ستم حاکم است و جایی که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد.    «توماس جفرسون»      
کد خبر: ۲۵۴۵۷۷
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
پس از عمل جراحی زانو؛

علی حسینی: به زودی به وزنه برداری بر می گردم

نایب قهرمان گفت: پارگی مینیسک چیز خاصی نیست و به زودی به وزنه‌برداری بر می گردم.
خرداد:نایب قهرمان وزنه برداری جهان گفت: پارگی مینیسک چیز خاصی نیست و به زودی به وزنه‌برداری بر می گردم.

به گزارش خرداد ،سعید علی حسینی در گفتگو با ایسنا درباره ی عمل جراحی خود و بازگشت مجدد به تمرینات وزنه برداری بیان کرد:  پارگی درجه سه مینیسک بود که نیاز به عمل جراحی داشت و وقتی با پزشکان مشورت کردم گفتند الان بهتر است عمل کنم تا نزدیک مسابقات دیگر اذیت نشوم.

او ادامه داد: از آنجا که مدت زمان خوبی برای ریکاوری دارم تصمیم بر این شد که عمل جراحی کنم.

علی حسینی در مورد آغاز مجدد تمریناتش گفت: چیز مهمی نیست  و آن قسمت که پارگی داشت را برداشتند. دکتر رازی گفت، 3 تا 6 هفته باید استراحت کنم. البته استراحت مطلق نیست و بر روی عضلات بالا تنه کار خواهم کرد.

او افزود: پارگی میسنیک چیز خاصی نیست و می توان راحت برگشت. با توجه به اینکه تمرینات بالاتنه را انجام خواهم داد مشکلی نیست  و ان شاءالله به زودی بر می گردم. حتما با کادرفنی جدید برنامه خوبی  می چینیم تا در بازی های آسیایی و قهرمانی جهان خوب ظاهر شوم.

وزنه بردار فوق سنگین ایران در مورد تغییر کادرفنی تیم ملی بزرگسالان گفت: تصمیماتی بود که فدراسیون گرفته و من هم تابع آن هستم. به آقای برخواه تبریک می گویم. ان شاءالله دوره موفقیت آمیزی هم با او داشته باشیم و بتوانیم برای ایران افتخار آفرین باشیم.

علی حسینی با اشاره به اینکه هفته پایانی لیگ برتر وزنه برداری را از دست داد، تاکید کرد: دیگر شرایطم که این طور شد ، کاظمی نژاد (سرمربی تیم مناطق نفت خیز جنوب) کمک کرد  برای بازی های آسیایی  آماده شوم تا زانویم بدتر از این نشود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه