در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۵۴۵۷۷
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
پس از عمل جراحی زانو؛

علی حسینی: به زودی به وزنه برداری بر می گردم

نایب قهرمان گفت: پارگی مینیسک چیز خاصی نیست و به زودی به وزنه‌برداری بر می گردم.
خرداد:نایب قهرمان وزنه برداری جهان گفت: پارگی مینیسک چیز خاصی نیست و به زودی به وزنه‌برداری بر می گردم.

به گزارش خرداد ،سعید علی حسینی در گفتگو با ایسنا درباره ی عمل جراحی خود و بازگشت مجدد به تمرینات وزنه برداری بیان کرد:  پارگی درجه سه مینیسک بود که نیاز به عمل جراحی داشت و وقتی با پزشکان مشورت کردم گفتند الان بهتر است عمل کنم تا نزدیک مسابقات دیگر اذیت نشوم.

او ادامه داد: از آنجا که مدت زمان خوبی برای ریکاوری دارم تصمیم بر این شد که عمل جراحی کنم.

علی حسینی در مورد آغاز مجدد تمریناتش گفت: چیز مهمی نیست  و آن قسمت که پارگی داشت را برداشتند. دکتر رازی گفت، 3 تا 6 هفته باید استراحت کنم. البته استراحت مطلق نیست و بر روی عضلات بالا تنه کار خواهم کرد.

او افزود: پارگی میسنیک چیز خاصی نیست و می توان راحت برگشت. با توجه به اینکه تمرینات بالاتنه را انجام خواهم داد مشکلی نیست  و ان شاءالله به زودی بر می گردم. حتما با کادرفنی جدید برنامه خوبی  می چینیم تا در بازی های آسیایی و قهرمانی جهان خوب ظاهر شوم.

وزنه بردار فوق سنگین ایران در مورد تغییر کادرفنی تیم ملی بزرگسالان گفت: تصمیماتی بود که فدراسیون گرفته و من هم تابع آن هستم. به آقای برخواه تبریک می گویم. ان شاءالله دوره موفقیت آمیزی هم با او داشته باشیم و بتوانیم برای ایران افتخار آفرین باشیم.

علی حسینی با اشاره به اینکه هفته پایانی لیگ برتر وزنه برداری را از دست داد، تاکید کرد: دیگر شرایطم که این طور شد ، کاظمی نژاد (سرمربی تیم مناطق نفت خیز جنوب) کمک کرد  برای بازی های آسیایی  آماده شوم تا زانویم بدتر از این نشود.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه