در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۵۴۸۶۱
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۲

سرتیپ انور: مردم ایران آمادگی آزادی کامل ندارند

خرداد:وی اظهار داشت که مردم ایران به زودی از آزادیهای بیشتری برخوردار خواهند شد. مردم هنوز آمادگی ندارند تا آزادی کامل احراز نمایند، آنان به مدیریت از بالا نیاز دارند.

به گزارش خرداد ،در اسناد لانه جاسوسی سندی وجود دارد که حاوی مطالب دیدار دونکن، معاون وزیر دفاع آمریکا از ایران در آبان ۱۳۵۷ است. در این سفر، دونکن با مقامات مختلف نظامی دیدار و از پایگاه‌های ارتش ایران بازدید می‌کند. در یکی از دیدارها سرتیپ بیژن انور، معاون ستاد نیروی هوایی نظرات جالبی درباره ایرانی‌ها بیان می‌دارد که در ادامه می‌خوانید:

انور که به تازگی معاون ستاد تاکتیکی نیروی هوایی شده است یکی از میزبانان ما در شیرازبود. در دو گفتگوی طولانی که در طی روز با وی داشتم، در برابر جوانی که نسبتاً درجه پایینی داشت به طور نمایانی در صحبتش صریح و روراست بود. (در طی هر دو گفتگو همسر آمریکایی وی با ما بود.) سرلشکر انور آشکارا به نیروی هوایی شاهنشاهی به عنوان صاحب مقامی که دائماً در حال ترقی است، بسیار مباهات می کند. وی اظهار داشت که مردم ایران به زودی از آزادیهای بیشتری برخوردار خواهند شد. مردم هنوز آمادگی ندارند تا آزادی کامل احراز نمایند، آنان به مدیریت از بالا نیاز دارند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه