در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۵۵۶۰۶
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۸
هر بازیکنی به ۹۰ می‌رود، اسیر بدبیاری می شود!

کنایه تند فردوسی‌پور به مدیران استقلال؛ به رمال‌ها باید حق داد!

عادل فردوس‌پور به نیامدن سید حسین حسینی به برنامه نود واکنش تندی نشان داد.
خرداد:عادل فردوس‌پور به نیامدن سید حسین حسینی به برنامه نود واکنش تندی نشان داد.

به گزارش خرداد به نقل از خبرگزاری دانشجو، سید حسین حسینی به ۹۰ دعوت شده بود تا در گفت و گو باعادل فردوسی‌پور درباره موفقیت هایش سخن بگوید. گلری که این روزها ستاره فوتبال ایران است. گلری که خیلی سریع رکورد گل نخوردن در فوتبال مان را شکست. نگذاشت این رکورد در اختیار علیرضا بیرانوند باشد و البته نقش مهمی داشته در اوج گیری دوباره استقلال.
او قرار بود به ۹۰ برود و درباره این درخشش با عادل حرف بزند. مجری برنامه نود گفت: «برنامه را برای حضور حسینی آماده کرده بودیم. قرار بود او بیاید. آقای افتخاری در این زمینه موافقت کرده بود اما یکباره او نیامد. از ظهر امروز شرایط عوض شد. من به جای باشگاه استقلال عذر می خواهم. واقعا امیدوارم این اتفاق به دلیل این حرف های خرافی نباشد که می گویند. واقعا اگر این طور باشد که باید به رمال ها و جادوگر ها حق داد که بیایند اطراف تیم ها.»
یک باور خرافی وجود دارد که هر بازیکنی به ۹۰ می‌رود، اسیر بدبیاری می شود. این باور به شدت رواج دارد و بعد  از اینکه خبر حضور حسینی در ۹۰ رسانه‌ای شد، اعتراضات زیادی از سوی هواداران به راه افتاد تا باشگاه استقلال تصمیم بگیرد این بازیکن را به برنامه ۹۰ نفرستد. تصمیمی که دلخوری شدید عادل فردوسی پور را به همراه داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه