در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۵۶۰۹۴
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
پیشنهاد به شفر و مدیران باشگاه

ستاره ملی‌پوش استقلال در سودای حضور در اروپا

امید نورافکن بازیکن ۲۰ ساله استقلال که در یکی دو سال اخیر خودش را به‌عنوان پدیده معرفی کرده است، از تیم شارلروای بلژیک پیشنهاد دارد.
خرداد:امید نورافکن بازیکن ۲۰ ساله استقلال که در یکی دو سال اخیر خودش را به‌عنوان پدیده معرفی کرده است، از تیم شارلروای بلژیک پیشنهاد دارد.

به گزارش خرداد به نقل از ایلنا، این بازیکن از طریق مدیربرنامه‌هایش این پیشنهاد را به شفر و مدیران باشگاه ارائه کرده است. شفر و همچنین مدیران استقلال با انتقال او مخالفت کرده‌اند و حتی برای اینکه راهی برای جدایی نورافکن نگذارند، پیشنهاد یک میلیون دلاری برای رضایتنامه او عنوان کرده‌اند. مبلغی که در تاریخ فوتبال ایران بی‌سابقه است.

این بازیکن بار‌ها از شفر و مسوولان استقلال خواسته که با جدایی او موافقت کنند اما سرمربی آلمانی استقلال گفته که به همه بازیکنانش نیاز دارد. نورافکن هم با این رفتار ناراحت شده و حتی عنوان کرده روحیه لازم را ندارد. نورافکن در این زمینه در جمعی گفته: پیشنهاد برای هر بازیکنی ممکن است یک بار اتفاق بیفتد اما نمی‌دانم چرا موافقت نمی‌کنند. به نظر می‌رسد امید نورافکن این روزها به شدت پیگیر پیشنهاد خارجی خودش است اما به دلیل اینکه ابتدای فصل قرارداد دو ساله‌ای با استقلال بسته است اگر بخواهد از این تیم برود نیاز به رضایت باشگاه استقلال دارد. مسوولان استقلال هم جدایی او را منوط به رضایت شفر کرده‌اند اما سرمربی آلمانی استقلال حاضر نیست با جدایی نورافکن موافقت کند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه