در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۵۸۱۰۳
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
تیم ملی والیبال ایران؛

تشکیل تیم ملی الف و ب برای والیبال

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: برنامه ریزی برای تشکیل 2 تیم ملی 'الف' و' ب' والیبال بزرگسالان مردان ایران از سوی سرمربی تیم ملی اغاز شد.
خرداد: سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: برنامه ریزی برای تشکیل 2 تیم ملی 'الف' و' ب' والیبال بزرگسالان مردان ایران از سوی سرمربی تیم ملی اغاز شد.

به گزارش خرداد ،امیرخوش خبر که روزگذشته برای تماشای بازی تیم های ساری 21 و سایپا تهران به همراه سرمربی تیم ملی به مازندران سفر کرد درگفت و گوی اختصاصی با خبرنگارایرنا درساری دلیل این تصمیم سرمربی تیم ملی کولاکوویچ را فشردگی بازی های تیم ملی در سال آینده اعلام کرد.
وی افزود : در سال آینده تیم ملی ایران طبق برنامه ریزی در جام واگنر لهستان، قهرمانی جهان و ملت های آسیا و قبل از آن نیز چند بازی تدارکاتی برای آماده سازی شرکت می کند.
خوش خبر اظهارداشت : بازی ها برای ملی پوشان خیلی فشرده است و سرمربی تیم ملی در نظر دارد تا از بین بازیکنان لیگ 28 بازیکن انتخاب و 2 تیم ملی الف و ب قدرتمند را تشکیل دهد.
وی اضافه کرد: درصورت تایید فدراسیون والیبال تیم ب برای حضور دررقابت های جام ملت های آسیا در 2018 شرکت می کند و تیم الف نیز دررقابت های جهانی و واگنر حضور خواهد یافت.
سرپرست تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی افزود : کادر فنی برای این تصمیم خود پشتوانه محکمی دارد و این تصمیم ما 2 تیم قدرتمند ملی برای والیبال داریم و دست کادر فنی نیز برای انتخاب بازیکن در تمام زمین باز است.
خوش خبر خاطرنشان کرد : ما بازیکن والیبال مستعد برای تیم ملی از بین جوانان حاضر در لیگ برتر زیاد داریم و تشکیل 2 تیم تعداد نفرات بیشتری را می طلبد و این خود انگیزه جوانان ما را بیشتر می کند و سطح کیفی رقابت های لیگ برتر را افزایش می دهد.
ایگور کولاکوویچ و پیمان اکبری سرمربی و مربی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری میهمان مازنی ها بودند و در این مدت علاوه بر نشست با مربیان والیبال در این استان بازی هفته نوزدهم لیگ برتر بین کاله آمل- بانک سرمایه و ساری 21 با سایپا تهران را از نزدیک به تماشا نشستند.
کادرفنی تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران به همراه سرپرست این تیم شب گذشته مازندران را به مقصد تهران ترک کردند.
هم اکنون 3 مازنی عضو تیم ملی بزرگسالان والیبال کشورهستند.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه