در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۶۰۳۱۸
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
سرهنگ حسینی خبر داد

مرد جوان از ترس همسر اول، زن دومش را کشت

خرداد: رئیس کلانتری ۱۵۸ حسن آباد گفت:مرد جوان از ترس همسر اولش ، به زندگی خود و همسر دومش در کارخانه متروکه پایان داد.

به گزارش خرداد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ دوم سید جلال حسینی رئیس کلانتری ۱۵۸ حسن آباد اظهار داشت: ساعت ۲۲:۳۰ شب گذشته مرد میانسالی با پلیس تماس و از جنایت هولناکی در یکی از کارخانه های متروکه منطقه حسن آباد خبر داد که بلافاصله حسب دستور در معیت بازپرس محترم کشیک قتل و کارآگاهان اداره تشخیص هویت ، ماموران کلانتری ۱۵۸ کیانشهر برای پیگیری موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه ماموران در بررسی های اولیه با جسد غرق خون یک زن و مرد جوان در اتاقک سرایداری روبرو شدند، ادامه داد: بررسی های اولیه ماموران نشان می داد زن جوان از ناحیه پشت سر هدف گلوله قرار گرفته و مرد جوان در حالی که اسلحه در دست راستش بود،از ناحیه گیجگاه سمت راست مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

 رئیس کلانتری ۱۵۸ حسن آباد با اشاره به اینکه مرد میانسال که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود در تحقیقات به ماموران گفت: من سرایدار این کارخانه متروکه هستم. هفته ای یک روز برای سرکشی به کارخانه می آیم و امروز با جسد زن و مرد جوان روبرو شدم.

سرهنگ دوم  حسینی در ادامه با اشاره به آشنایی مرد سرایدار با زن و مرد جوان گفت: مرد ۳۵ ساله به نام رضا از دوستان من است و با هم در یک آژانس کار می کنیم. زن جوان هم همسر دوم رضا است. روز دوشنبه او به من مراجعه کرد و مدعی شد همسر اولش بعد از مدت ها قهر به خانه آمده است از این رو از من خواست کلید کارخانه را به او بدهم تا با همسر دومش به آنجا بروند، من هم کلید را به آنها دادم. روز سه شنبه هم به دیدارشان آمدم.صبح امروز هرچه با آنها تماس گرفتم رضا جوابگوی تلفنش نبود. نگران شده و شب به کارخانه آمدم و با جسد زن و مرد جوان روبرو شدم.

وی با اشاره به احتمال خودکشی مرد جوان گفت: براساس تحقیقات اولیه مرد جوان به نظر می رسد ابتدا همسرش را با شلیک گلوله به قتل رسانده و سپس خودکشی کرده است. در حال حاضر با دستور قضایی محترم قضایی پرونده در اداره دهم پلیس اگاهی در حال رسیدگی است.
برچسب ها: قتل ، حوادث ، پلیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه