در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۶۰۵۰۲
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
رقابت های کاراته بانوان قهرمانی کشور؛

آغاز رقابت های کاراته قهرمانی بانوان کشور در سنندج

رقابت های کاراته بانوان قهرمانی کشور در رده های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان صبح دوشنبه در سالن آزادی شهر سنندج آغاز شد.
خرداد:رقابت های کاراته بانوان قهرمانی کشور در رده های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان صبح دوشنبه در سالن آزادی شهر سنندج آغاز شد.

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، رقابت های کاراته بانوان قهرمانی کشور گرامیداشت دهه فجر و یادواره 5400 شهید کردستان با برگزاری مسابقات رده سنی بزرگسالان و با حضور کاراته کاهایی از 31 استان کشور در بخش های کاتای انفرادی، تیمی و کومیته انفرادی آغاز شده است. 
این رقابت ها روز سه شنبه 24 بهمن در رده سنی جوانان و انتخابی کسب سهمیه المپیک و همچنین مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن پیگیری می شود. 
روز چهارشنبه 25 بهمن و در آخرین روز این مسابقات نیز کاراته کاهای رده سنی نوجوانان و امید رقابت های خود را برای کسب سهمیه مسابقات قهرمانی آسیا 2018 برگزار می کنند. 
قرار است 2 هزار بانوی کاراته کا به مدت سه روز از 23 تا 25 بهمن در سالن آزادی سنندج و در اوزان منهای 50، 55، 61، 68 و مثبت 68 به رقابت بپردازند. 
رقابت های کاراته بانوان قهرمانی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان کشور با حمایت شرکت نارین صنعت آریا کردستان در بخش کاتای انفرادی، تیمی و کومیته انفرادی برگزار می شود. 
این رقابت ها در قالب انتخابی تیم ملی است و کاراته کاها به منظور حضور در اردوهای تیم ملی و شرکت در پیکارهای آسیایی نوجوانان و جوانان و بازی های آسیایی جاکارتا بزرگسالان به رقابت خواهند پرداخت. 
به گزارش ایرنا، رقابت های کاراته مردان هم 18 تا 20 بهمن در اوزان منهای 55، 60، 67، 75، 84 و مثبت 84 کیلوگرم در مجموعه ورزشی آزادی شهر سنندج برگزار شد. 
هفت هزار کاراته کا سازمان یافته و بیمه شده در استان کردستان زیر پوشش هیات های کاراته مشغول به فعالیت هستند. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه