در انتقام گرفتن، انسان با دشمن خود برابر است؛ ولی در چشم‎پوشی از آن، او مقامی بالاتر دارد.  (فرانسیس بیکن)

      
کد خبر: ۲۶۱۳۵۱
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
با درخواست فدراسیون تکواندو قزاقستان؛

برگزاری اردوی مشترک ۱۰ روزه تکواندوکاران نوجوان با قزاق ها

تیم های ملی نوجوانان ایران برای آماده سازی بهتر خود اردوی مشترک ۱۰ روزه ای را با تکواندوکاران قزاقستان برگزار می‌کنند.
خرداد:تیم های ملی نوجوانان ایران برای آماده سازی بهتر خود اردوی مشترک ۱۰ روزه ای را با تکواندوکاران قزاقستان برگزار می‌کنند.

به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، با درخواست فدراسیون تکواندو قزاقستان، اردوی مشترک ۱۰ روزه بین تکواندوکاران این کشور با تیم‌های ملی نوجوانان ایران برگزار می‌شود. تیم‌های ملی نوجونان دختر و پسر ایران از دهه سوم دی‌ماه اردوی خود را به منظور حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان و قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۸ آغاز کرده‌اند.

هوگوپوشان ایران از فردا (سه شنبه) یکم اسفند میزبان تکواندوکاران قزاقستان خواهند بود تا اردوی مشترک خود با نمایندگان این کشور را پیگیری کنند.

هدایت تیم ملی نوجوانان تکواندو ایران را محمدرضا زوار و وحید عبداللهی به عنوان سرمربی در اختیار دارند. هدایت تیم ملی دختران را نیز فاطمه صفرپور به عنوان سرمربی در اختیار دارد.

طبق اعلام فدراسیون تکواندو ۳۲ تکواندوکار (۱۴ دختر و ۱۸ پسر) از قزاقستان به همراه پنج مربی این کشور در این اردو حضور پیدا می‌کنند و به مدت ۱۰ روز تمرینات مشترکی را با هوگوپوشان ایران برگزار می کنند.

مسابقات کسب سهمیه بازی‌های المپیک جوانان و دوازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۸ فرورودین‌ سال آینده و به میزبانی "تونس" برگزار می‌شود.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه